صدآنلاین : سیدجلال حسینی همچنان چهره موردتوجه در اردوی تیم پرسپولیس است.

به گزارش صدآنلاین  سیدجلال حسینی با پوشش متفاوت نسبت به بازیکنان، روی نیمکت تیم پرسپولیس می‌نشیند و در تلاش است تا در نقش یک عضو موثر کادرفنی ظاهر شود. او فصل گذشته در چنین روزهایی برای شروع لیگ برتر خود را آماده می‌کرد و در قلب خط دفاعی تیمش جای داشت اما حالا با پیراهن طلایی رنگ کنار مهرداد خانبان و کریم باقری، اولین روزهای بازنشستگی را پشت سر می‌گذارد.

حسینی هنوز در مورد بازنشستگی و دشواری‌های گذران این دوره صحبت نکرده اما احتمالا حتی برای کسی که 20 سال در سطح اول حرفه‌ای فوتبال بازی کرده هم این خداحافظی غم انگیز است. روزهای غم انگیزی که با حضور دائمی روی نیمکت و داخل تمرین، کمتر به چشم می‌آید.

دیروز در حاشیه بازی دوستانه پرسپولیس و تیم امید، سیدجلال روی نیمکت در حالی که بیشتر حاضران در حال شوخی و خنده بودند، با اخم‌های درهم رفته و صورت جدی، بازی را تماشا می‌کرد و صحبت چندانی نیز با اطرافیانش انجام نمی‌داد.

اینکه پرسپولیس کاپیتانش را حفظ کرده و همچنین سه کاپیتان سابق دیگر (پیروانی، باقری و گل‌محمدی) را روی نیمکت دارد، شاید باعث شود تا حواشی برای همیشه از اردو رخت ببندند. اما انتظاری که از سیدجلال وجود دارد، گذراندن هرچه سریعتر کلاسهای مربیگری و تبدیل شدن به چهره‌ درخشان در بین سرمربیان فوتبال است.

عکس از امیرحسین خیرخواه

به اشتراک گذاری این مطلب!

تصاویر| آبروریزی دوباره هالک ایرانی روی رینگ ؛ تحقیر سجاد غریبی در نخستین مبارزه واقعی را ببینید

گل به خودی ستاره گرانقیمت ساپینتو ؛ ماجرای عجیبی که استقلالی‌ها دوست نداشتند رسانه‌ای شود

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه