صدآنلاین : علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم پرسپولیس، روز گذشته در کمپ تیم‌های ملی با صمد مرفاوی، سرمربی تیم ملی جوانان، دیدار کرد و به همراه دروازه‌بانان این تیم عکسی به یادگار گرفت.

به گزارش صدآنلاین روز گذشته در کمپ تیم‌های ملی همزمان با بازی تیم ملی امید با تیم پرسپولیس، تیم ملی جوانان هم در زمین شماره یک به مصاف تیم دسته اولی مس شهر بابک رفت و در نهایت یک بر صفر شکست خورد.

علیرضا بیرانوند، پیش از شروع بازی در اردوی تیم ملی جوانان حاضر شد و ضمن خوش و بش با صمد مرفاوی با دروازه‌بانان تیم ملی جوانان هم عکسی به یادگار گرفت و دقایقی کوتاه برای آنها صحبت کرد. او هم چنین در گفتگو با صمد مرفاوی ابراز امیدواری کرد تا تیم ملی جوانان با هدایت او به جام جهانی صعود کند.

این حرکت علی بیرو خوشحالی دروازه‌بانان تیم ملی جوانان را به همراه داشت. ضمن اینکه در عکس‌ها پیداست که اشتیاق علیرضا بیرانوند برای عکس گرفتن با دروازه‌بانان تیم ملی جوانان بالاست. مرد شماره یک تیم ملی در جام جهانی 2018 که تلاش می‌کند با همین جایگاه راهی جام جهانی 2022 شود، برای رسیدن به این نقطه سختی‌های زیادی را متحمل شده است. از همین رو او در این دیدار نیز دروازه‌بانان تیم ملی جوانان را به تلاش برای رسیدن به جایگاه مناسب در فوتبال تشویق کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

قربانی شدن زن باردار در سیل رودبار قصران فشم

وزیر آموزش و پرورش در دهلران از هوش رفت

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه