خواسته فوری ساپینتو از آجرلو ؛ آغاز مذاکره استقلال با یک شاه ماهی

صدآنلاین : سرمربی استقلال همچنان خواهان حضور یک وینگر جدید در تیمش است.

ساپینتو  با توجه به سیستم مورد نظرش تمایلی به خرید هافبک بازیساز ندارد و اعلام کرده که به یک وینگر درجه یک نیاز دارد. از این رو باشگاه استقلال هم با محبی همچنان در حال مذاکره است اما طولانی شدن پروسه مذاکرات استقلال با محبی و بلاتکلیفی این تیم در پست وینگر سبب شده تا ساپینتو از باشگاه استقلال بخواهد زودتر تکلیف بازیکن خود در این پست را مشخص کند.
در کنار این ها شنیده می شود استقلال با یک وینگر عراقی هم وارد مذاکره شده که در صورت منتفی شدن حضور محبی در استقلال مذاکرات با این وینگر جدی تر خواهد شد.

با این حال در خصوص وضعیت محبی با استقلال باید بگوییم که پیگیری های خبرنگار ما امشب از مسئولان استقلال حکایت از این داشت که مدیران این باشگاه مدعی شدند از روز گذشته مذاکرات شان با محبی مثبت تر دنبال شده و ممکن است به توافق نهایی منجر شود.

به هر حال هر چه باشد خواسته امروز ساپینتو از مسئولان باشگاه استقلال این است که زودتر تکلیف محبی را مشخص کنند چرا که ۱۲ روز بیشتر به شروع لیگ باقی نمانده و استقلال هنوز در پست وینگر بازیکن خود را پیدا نکرده است. مخصوصا این که آن ها امیر حسین حسین زاده را هم از دست داده اند و هنوز جانشین او را انتخاب نکرده اند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

رونمایی از گزینه خارجی یحیی و پرسپولیس ؛ شاه ماهی وارد می شود !

دمنوش‌هایی که انرژی از دست رفته‌تان را به شما برمی‌گردانند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه