جریمه نقدی آقای ستاره روی دوش استقلال افتاد

صدآنلاین : علیرضا رضایی دروازه‌بان جوان تیم استقلال با حکم کمیته انضباطی یک جلسه از همراهی این تیم در فصل جدید لیگ برتر محروم شد.

به گزارش صدآنلاین علیرضا رضایی در هفته‌های پایانی مسابقات لیگ برتر و به درخواست فرهاد مجیدی، سرمربی وقت تیم استقلال به همراه یکی دیگر از ملی‌پوشان استقلال از همراهی کاروان تیم فوتبال امید برای سفر به عراق و سپس ازبکستان امتناع کرده و به همین خاطر کمیته انضباطی دروازه‌بان تیم استقلال را براساس ماده ۸۳ مقررات انضباطی به یک جلسه از همراهی تیم خود در بازی‌های رسمی لیگ جدید و مبلغ ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد. طبق اعلام کمیته انضباطی این حکم لازم‌الاجرا و قطعی است. به همین خاطر باشگاه استقلال نمی‌تواند نسبت به آن اعتراض کند. علاوه بر این کمیته انضباطی باشگاه استقلال را هم به خاطر همین موضوع مبلغ ۳۰ میلیون تومان جریمه نقدی کرده و ظاهراً این حکم هم قطعی است.

در این شرایط و با توجه به اینکه باشگاه استقلال از علیرضا رضایی خواسته بود که در اردوی تیم امید حضور پیدا نکند کمیته حقوقی باشگاه در این باره به دروازه‌بان جوان تیمش اطمینان خاطر داده که این مبلغ جریمه از سوی باشگاه استقلال پرداخت شده و لازم نیست رضایی شخصاً آن را پرداخت کند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

شماره خرید جنجالی پرسپولیس

وضعیت پیچیده ستاره استقلال که دوست داشت پرسپولیسی شود؛ ساپینتو بازیکن جنجالی استقلال را کنار گذاشت

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه