تراکتوری‌ها دوبرابر پرسپولیس برای این ستاره پول دادند

صدآنلاین : یک منبع مطلع خبر داد که رضا اسدی دو برابر رقم پیشنهادی پرسپولیس با تیم تراکتور تبریز قرارداد بسته است!

 شاید برخی ها کنجکاو باشند که بدانند مگر پرسپولیس چقدر به این هافبک تدافعی پیشنهاد داده است که حالا تراکتور تبریز بخواهد دو برابر آن را به رضا اسدی بپردازد؟

چندی پیش محمد محمدی معاون باشگاه پرسپولیس خبر داد که  در مذاکرات با رضا اسدی برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده‌اند.

در آن مقطع عنوان شد باشگاه پرسپولیس در جلساتی که با این بازیکن و مدیربرنامه‌هایش داشته با پیشنهاد ۱۰ میلیارد تومانی این بازیکن مواجه شده، اما ظاهرا باشگاه پرسپولیس به او پیشنهاد  ۴ و نیم میلیارد تومانی داده و ارقامی را نیز در قالب آپشن به این بازیکن ارائه کرده است.

طرفین بر سر این مبالغ به توافق نرسیدند اما اختلاف ۵ و نیم میلیارد تومانی بین خواسته رضا اسدی و باشگاه پرسپولیس باعث شد او بالاخره از این تیم جدا شود.حالا شنیده می شود تراکتور تبریز با این بازیکن بلند قامت قراردادی ۹ میلیارد تومانی به امضاء رسانده است.این درحالی بود که یحیی گل محمدی به شدت خواهان حفظ این بازیکن بود اما این بازیکن به لحاظ مالی با مدیران پرسپولیس به توافق نرسید تا فقط یک فصل در این تیم توپ زده باشد.

او در حالی به تراکتور برگشت که در لیگ نوزدهم سابقه حضور در این تیم را داشت و این تیم را به مقصد لیگ اتریش ترک کرد تا بازی در فوتبال اروپا را به رزومه‌اش، اضافه کند.

پیش از این از مس رفسنجان، مس کرمان، تراکتور، فولاد خوزستان و حتی باشگاه  گوزتپه ترکیه به عنوان مقصد احتمالی او نام برده شده بود هرچند که نهایتا مشخص شد خبر مذاکره او با باشگاه ترکیه‌ای صحت نداشته و تنها خروجی این ماجرا، تاخیر در امضای قرارداد او با تراکتور بود.

اسدی، لیگ بیست و یکم را با ۴ گل زده و سه پاس گل به پایان برساند و نتوانست آن بازیکنی باشد که قرار بود جای خالی احمد نوراللهی را در پرسپولیس پر کند.

حالا او به تراکتور برگشته است. تیمی که در لیگ نوزدهم ستاره آن بود و حالا قرار است زیر نظر قربان بردیف دوباره به همان بازیکن تأثیرگذار و سرنوشت ساز تبدیل شود.

اسدی این روزها در ترکیه و اردوی تراکتور با انگیزه خاصی تمرین می کند تا به پرسپولیسی ها ثابت کند در مورد او اشتباه کرده اند!

به اشتراک گذاری این مطلب!

خرید جنجالی پرسپولیس نهایی می‌شود؟ لج و لجبازی بزرگ درویش و یحیی بر سر دو ستاره

سناریوی قتل زن صیغه ای برای رضایت همسر اول

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه