توافق پرسپولیس و درویش با گزینه‌های یحیی ؛ دو مهاجم مدنظر پرسپولیس در راه تهران

صدآنلاین : شنیده‌ها از باشگاه پرسپولیس حکایت از آن دارد که دو مهاجم خارجی قرار است به زودی به ایران بیایند.

شاید این خبر در یکی، دو ماه اخیر کمی تکراری بوده باشد اما شنیدیم این مرتبه قضیه جدی است.این دو مهاجم اهل کشور برزیل هستند که ظاهرا مورد پسند یحیی گل محمدی قرار گرفته اند. پیش از این یک مهاجم برزیلی دیگر به اسم کاسیانو نزدیک‌ترین گزینه هفته‌های اخیر بود تا به پرسپولیس بپیوندد اما مشکلات در انتقال پول و برخی مسائل دیگر باعث شد پرسپولیسی‌ها در جذب این مهاجم برزیلی موفق نباشند. در کنار این بازیکن، گل‌محمدی نام چند مهاجم دیگر را هم در اختیار مدیران باشگاه قرار داده تا برای جذب حداقل یکی از آن‌ها اقدام شود اما مدیران پرسپولیس در این کار هنوز موفق نبوده تا این موضوع باعث ناراحتی یحیی گل‌محمدی شود.

هر چند پرسپولیس پس از پایان لیگ بیست و یکم و در نقل و انتقالات تابستانی، در تقویت خط دفاع و هافبک موفق ظاهر شد اما در خرید مهاجم ششدانگ هنوز موفق نبوده است.

یحیی گل محمدی این بار این دو مهاجم برزیلی را به باشگاه پرسپولیس معرفی کرده است و ظاهرا به یک توافقات ضمنی نیز رسیده اند. منبعی که این خبر را در اختیارمان گذاشت مدعی شد این دو مهاجم برزیلی به زودی به تهران می‌آیند. ظاهرا یکی از این دو مهاجم برزیلی توانایی بازی در پست وینگر چپ را هم داشته و بازیکنی بسیار تکنیکی است.

پرسپولیس در هفته اول لیگ بیست و دوم در حالی باید برابر ذوب آهن در اصفهان به میدان برود که حامد پاکدل و مهدی عبدی دو مهاجم این تیم با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کنند. جالب آن که شرزود تمیروف دیگر مهاجم پرسپولیس نیز هنوز بلاتکلیف است. این مهاجم ملی پوش و ازبکستانی نمی‌داند یحیی گل محمدی قصد دارد او را حفظ کند یا اینکه قرار است با پیدا شدن مهاجم جدید در لیست مازاد این تیم قرار بگیرد.

بر این اساس یحیی گل محمدی از باشگاه خواسته است زمینه خرید مهاجم را تا پایان همین هفته فراهم کنند تا فوروارد جدید حداقل بتواند یک هفته در کنار سایر پرسپولیسی‌ها تمرین کند.

سرمربی پرسپولیس برای اولین بازی خود در فصل آینده با دردسر کمبود مهاجم مواجه شده و احتمالا از امید عالیشاه یا مهدی ترابی به عنوان فوروارد سایه استفاده خواهد کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

آب پاکی رایان تفضلی روی دست پرسپولیسی ها ؛ ماجرای انتقال خبرساز به لیگ برتر ایران

حکم قاضی برای یک زرتشتی/ قاضی، مشروب متهم را پس داد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه