صدآنلاین : غیبت جان لامرز، مربی هلندی در اردوی تیم امید موجب شد تا مهدی مهدوی کیا به تنهایی تمرینات این تیم را زیر نظر بگیرد.

به گزارش صدآنلاین : تیم امید برای حضور در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی در ترکیه آماده می شود و بر همین اساس در روزهای 9 و 10 مرداد در زمین شماره دو کمپ تیم های ملی با تیم های پرسپولیس و پیکان مسابقه می دهد و بعد از آن راهی قونیه محل برگزاری مسابقات در کشور ترکیه خواهد شد.

دستیار یک مهدی مهدوی کیا به دلیل عدم دریافت مطالبات خود از فدراسیون فوتبال به فیفا شکایت کرده و خواستار دریافت دستمزد خود به صورت یکجا شده است. فدراسیون فوتبال در حالی مطالبات او را پرداخت نکرده که حقوق او ماهی 6 هزار یورو بوده است.

به هر صورت غیبت این مربی کار مهدی مهدوی کیا را در اردوی تیم امید مضاعف و سخت تر کرده است. این مربی بار سنگینی را به دوش می کشد چرا که قرار است دوباره با تیم زیر 21 ساله ها به میدان برود و از سویی اگر در این بازی ها به همراه تیمش خوب نتیجه نگیرد ممکن است شانس ادامه حضور را در راس کادر فنی تیم امید را با مصوبه کمیته فنی از دست بدهد. قرارداد او با تیم ملی امید تا پایان شهریور است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

افزایش آمار جانباختگان سیل فیروزکوه به ۱۵ نفر

پیدا شدن پیکر بی جان یک زن در روخانه زرین دشت

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه