سرژ گنابری، ستاره بایرن مونیخ، در نیمه دوم دیدار این تیم مقابل لایپزیش در سوپرجام آلمان گلزنی کرده و شادی بعد از گل معروف خود را به نمایش گذاشت.

 دیدار دو تیم بایرن مونیخ و لایپزیش در سوپرجام آلمان در جریان است و تا اواخر نیمه دوم، مونیخی‌ها با نتیجه 4-2 از حریف خود پیش افتاده‌اند.

نیمه اول این مسابقه با برتری 3-0 باواریایی‌ها به پایان رسید. در نیمه دوم لایپزیش ابتدا یکی از گلها را جبران کرد تا نتیجه 3-1 شود. بعد از گل لایپزیش نوبت به سرژ گنابری بود تا نام خود را به عنوان یکی از گلزنان بایرن ثبت کند. او سپس شادی بعد از گل معروف خود را به نمایش گذاشت و یک استکان چای را به صورت مجازی هم زد.

بعد از گل لایپزیش در دقیقه 59 بایرن تحت فشار این تیم قرار داشت. اما فشار لایپزیشی‌ها تنها شش دقیقه ادامه داشت. شوت مولر توسط گولاشی، سنگربان لایپزیش دفع شد اما او نتوانست توپ را کامل کنترل کند و گنابری منتظر بود تا این فرصت را به گل چهارم بایرن تبدیل کند.

گنابری به جز این گل، روی گل دوم بایرن مونیخ که توسط سادیو مانه به ثمر رسید هم موثر بود. پاس گل درخشان او، مهاجم سنگالی جدید باواریایی‌ها را در موقعیتی ایده‌آل صاحب توپ کرد تا اولین گل او با پیراهن بایرن مونیخ به ثمر برسد.
 

به اشتراک گذاری این مطلب!

انتقاد کیهان از سرمقاله جمهوری اسلامی:‌ با تحلیل رسانه‌های ضد انقلاب مو نمی‌زند

یورش اسطوره لیورپول به کاربران مجازی در حمایت از هالند!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه