این ستاره مدنظر یحیی در انتظار پیشنهاد پرسپولیس بود

صدآنلاین : هافبک جدید پرسپولیس اصرار زیادی برای پرسپولیسی شدن داشت.

بعد از جدایی محمد شریفی و رضا اسدی پرسپولیس به دنبال جذب یک هافبک دفاعی بود و در حالی که انتظار می‌رفت مدیران پرسپولیس سراغ یک گزینه سرشناس بروند، آنها دست روی بازیکنی گذاشتند که کمتر کسی انتظارش را داشت و هافبک دفاعی ذوب آهن را جذب کردند.

سینا اسدبیگی در حالی در انتقالی جنجالی راهی پرسپولیس شد که سابقه حضور در تیمهای پایه این باشگاه را دارد و چند فصل در تیم های پایه پرسپولیس بازی کرد. این هافبک ۲۵ ساله که از بچگی پرسپولیسی بوده ، وقتی پیشنهاد پرسپولیس به دستش رسید، اصرار زیادی به عقد قرارداد با تیم محبوبش داشت و در نهایت به هدف خود رسید که در نوع خود جالب بود.

برخی از طرفداران پرسپولیس معتقد هستند او می‌تواند به مانند میلاد سرلک در این تیم، موفق شود. این هافبک شوت زن که سابقه گلزنی مقابل پرسپولیس را نیز در کارنامه دارد، از شروع نیم‌فصل دوم لیگ بیستم که راهی ذوب آهن شد، به جز یک مسابقه در همه بازیهای دیگر آن فصل برای ذوب به زمین مسابقه رفت و فصل گذشته نیز یکی از هافبکهای مورد اعتماد مهدی تارتار بود.

اسدبیگی علیرغم اعتماد یحیی به او، کار راحتی برای رسیدن به ترکیب اصلی پرسپولیس ندارد و باید با رقبای سرشناسش یعنی میلاد سرلک و کمال کامیابی‌نیا رقابت کند.

پرسپولیسی‌ها که فصل گذشته خاطرات چندان خوبی از رضا اسدی نداشتند، امیدوارند این فصل دیگر نگران این موضوع نباشند که اگر یکی از دو هافبک دفاعی اصلی تیمشان، مصدوم یا محروم شد، جانشین مناسبی برای او ندارند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

حکم قاضی برای یک زرتشتی/ قاضی، مشروب متهم را پس داد

مجیدی خواستار جذب جایگزین این استقلالی شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه