پیشنهاد تیم ترکیه‌ای گزینه استقلال را هوایی کرد

صدآنلاین : هافبک ملی پوش مد نظر تراکتور احتمالاً فصل بعد هم خارج از ایران به فوتبالش ادامه می‌دهد.

تیم فوتبال تراکتور این روزها در ترکیه مشغول برنامه‌های آماده‌سازی خودش است و در کنار آن پروژه جذب بازیکنان جدید با نظر بردیف هم در حال پیگیری است و در این مدت چند بازیکن جدید به جمع تراکتوری‌ها اضافه شده است. 

یکی از نفراتی که سرخپوشان تبریزی به دنبال جذبش بودند سعید عزت اللهی، هافبک تیم ملی ایران است که یک بار ابتدای فصل نقل و انتقالات پیشنهادی از تراکتور دریافت کرد ولی در آن مقطع عزت‌اللهی به این پیشنهاد پاسخ منفی داد و اعلام کرد اولویتش بازی در خارج از ایران است. کما اینکه چند تیم دیگر ایرانی از جمله استقلال هم سراغ او رفتند ولی به نتیجه نرسیدند. 

با این وجود عزت‌اللهی نتوانست تیم جدیدی پیدا کند تا اینکه چند روز قبل در سفری به ترکیه وارد این کشور شد و حضورش در آنجا باعث شد باشگاه تراکتور به فکر دادن پیشنهاد دوم به او باشد و اینبار مذاکرات جدی‌تر پیش رفت و حتی به توافقات شفاهی هم رسید و قرار بود روز گذشته این بازیکن برای مذاکرات نهایی و امضای قرارداد به دیدار مسئولان باشگاه برود ولی این اتفاق رخ نداد. 

شنیده ها حاکی از آن است که عزت‌اللهی پیشنهادی از لیگ ترکیه دریافت کرده و با توجه به تمایل ادامه حضورش در خارج از ایران این پیشنهاد باعث شده او از تراکتور دور شود و اگر مذاکرات با باشگاه ترکیه‌ای مثبت باشد حضور این بازیکن در تراکتور منتفی است و اگر توافق حاصل نشود ممکن است مذاکرات جدی با باشگاه تبریزی دوباره از سر گرفته شود ولی هرچه هست فعلاً عزت‌اللهی از تراکتور دور شده است. 

به اشتراک گذاری این مطلب!

داور ایرانی لو داد : رفقای استقلالی خوبی دارم اما عاشق فوتبال این پرسپولیسی هستم

آمار کرونا در ایران ۸ مرداد ۱۴۰۱/ شناسایی ۴۵۰۵بیمار و ۴۶ فوتی جدید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه