خط و نشان استقلال برای پرسپولیس با یک پوستر

صدآنلاین : استقلال روز گذشته به اردوی تدارکاتی خود در ترکیه پایان و به تهران بازگشت.

آبی پوشان در مدت زمان حضور در ترکیه ۴ بازی دوستانه انجام دادند که دستاورد آن دو پیروزی یک تساوی و یک شکست بود. ساپینتو در پایان از عملکرد شاگردانش در اردوی ترکیه ابراز رضایت کرد و آنرا برنامه مفیدی برای آماده سازی تیمش قلمداد کرد. مربی پرتغالی در اردوی تیم ترکیه مصاحبه مفصلی هم با کانال رسمی باشگاه انجام داد و گفت من مربی جاه طلب هستم و ذهنیت برنده دارم. از اتفاقات جالب قرعه کشی رویارویی استقلال با سپاهان در هفته نخست بازی هاست. در مسابقه ای که مربی روی نیمکت حریف هموطن ساپینتو است؛ یعنی مورائس. 

اما از انگیزه آبی ها به نظر می رسد استقلال به دنبال تکرار قهرمانی است و حتی بیش از فصل گذشته برای رسیدن به جام انگیزه دارد. کانال رسمی باشگاه استقلال با طراحی پوستری بعد از پایان اردوی ترکیه نوشت ۱۴ روز تا شروع دوباره قهرمان.

استقلال و سپاهان در هفته نخست لیگ برتر برگزار کننده دیدار افتتاحیه خواهند بود. این بازی ۲۱ مرداد در حضور ۳۰ درصدی تماشاگران استقلال در استادیوم آزادی برگزار می شود. البته ممکن است آبی پوشان در تهران و تا پیش از این بازی یک مسابقه دوستانه دیگر برگزار کنند. مصاف با تیم هوادار به نظر می رسد از سوی باشگاه استقلال برنامه ریزی شده است.

عکس| استقلال برای پرسپولیس و سایر رقبا خط و نشان کشید

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

شهادت ۲ سرباز در هنگ مرزی سلماس هنگام گشت زنی

بازداشت تبعه سوئدی به اتهام جاسوسی به دست وزارت اطلاعات

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه