مونچی، مدیر ورزشی سویا تایید کرد که ژول کُنده ابتدا با چلسی به توافق رسید ولی تعلل باشگاه انگلیسی باعث شد او راهی بارسلونا شود.

 بارسلونا شب گذشته انتقال ژول کُنده از سویا را رسما اعلام کرد. مدافع فرانسوی گزینه نخست ژاوی برای تقویت خط دفاعی بود و او پس از کشمکش های زیاد بالاخره راهی بارسلونا شد. تا 10 روز پیش به نظر می رسید انتقال کُنده به بارسلونا منتفی شده و او به چلسی خواهد پیوست. حتی خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا نیز در پاسخ به یکی از هواداران بارسا گفته بود که کُنده بازیکن چلسی است ولی به یک‌باره ورق برگشت و کُنده حالا دیگر بازیکن بارسلوناست.

مونچی، مدیر ورزشی سویا نیز تایید کرد که پنجشنبه دو هفته پیش، انتقال کُنده به چلسی نهایی شده بود. او به خبرنگاران گفت:« در ابتدای فصل نقل و انتقالات، درخواست های زیادی برای کُنده به باشگاه رسید ولی فقط چلسی بود که پیشنهادی رسمی ارائه کرد. پنجشنبه گذشته توافق کامل بین کُنده و چلسی صورت گرفت و ما هم پیشنهاد چلسی را قبول کردیم. همه چیز مهیا بود تا بیانیه رسمی انتقال را اعلام کنیم اما چلسی در آخرین لحظات دچار تردید شد. عقب‌نشینی چلسی به بارسلونا اجازه داد تا روز دوشنبه گذشته اولین پیشنهاد خود را ارائه دهد.»

مونچی ادامه داد:« پیشنهاد اول بارسا پایین تر از انتظارات ما بود و آن را رد کردیم ولی دومین پیشنهاد، همان چیزی بود که منتظرش بودیم. رقم پیشنهادی بارسا بالاتر از چلسی بود و هرچند چهارشنبه یک پیشنهاد دیگر از چلسی دریافت کردیم ولی دیگر دیر شده بود؛ ضمن اینکه از هر لحاظ پیشنهاد بارسا بهتر بود.»

مونچی در مورد تقویت بارسلونا به عنوان یک رقیب مستقیم گفت:« بیایید صادق باشیم. ما رقیب مستقیم بارسلونا نبوده و نیستیم. رقبای ما ویارئال، بتیس و سوسیداد هستند. بارسلونا از لحاظ مالی می تواند هر بازیکن سویا را جذب کند ولی ما چنین توانی نداریم. ما تیمی جاه‌طلب هستیم و هدف اصلی خود را کسب سهمیه لیگ قهرمانان گذاشته ایم. در سه سال اخیر به این هدف رسیده ایم و تلاش داریم فصل بعد نیز سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

هیئت هماهنگی شیعی بر تداوم نامزدی السودانی اصرار دارد

وقوع درگیری میان فلسطینیان و صهیونیست ‌ها

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه