از فهرست خرید ژاوی تاکنون پنج بازیکن جذب شده‌اند و تلاش‌ها برای جذب سه بازیکن دیگر ادامه دارد.

 بارسلونا روز گذشته توانست انتقال ژول کُنده را نهایی کند و این مدافع فرانسوی به عنوان پنجمین خرید تابستانی باشگاه کاتالان معرفی شد. کُنده سخت مورد علاقه چلسی نیز قرار داشت ولی در نهایت ترجیح داد راهی بارسلونا شود. متئو آلِمانی و جوردی کرویُف از تیم مدیریت ورزشی بارسلونا تا به اینجا عملکردی درخشان در نقل و انتقالات داشته اند و تقریبا بیش از نیمی از خواسته های ژاوی(سرمربی)  را فراهم کرده اند. 

ابتدا فرانک کسیه و آندرس کریستنسن به عنوان بازیکن آزاد جذب بارسلونا شدند. سپس رافینیا، بال برزیلی لیدزیونایتد به بارسا پیوست و در ادامه نیز روبرت لواندوفسکی و ژول کنده به خدمت گرفته شدند. بارسلونا همچنین موفق شد عثمان دمبله را نیز به تمدید قرارداد راضی کند. 

ماه گذشته نشریه موندودپورتیوو در گزارشی اختصاصی که تیتر یک نیز شده بود، ادعا کرد، ژاوی از مدیران بارسا درخواست جذب هشت بازیکن را داشته است. از آن هشت بازیکن تاکنون پنج بازیکن جذب شده اند و تلاش ها برای جذب سه بازیکن دیگر ادامه دارد. سزار آسپلیکوئتا، مارکوس آلونسو و نیز برناردو سیلوا که البته جذب ستاره پرتغالی سیتی بسیار دشوار به نظر می رسد.

 در مورد برناردو گفته می شود سیتی 100 میلیون یورو می خواهد و با این رقم بسیار بعید است که ستاره پرتغالی را در بارسلونا شاهد باشیم. بارسلونا همچنین قصد دارد به زودی با چلسی برای جذب آسپلیکوئتا و آلونسو مذاکره کند که البته متقاعد کردن باشگاه لندنی نیز کار ساده ای به نظر نمی رسد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

برنامه پیشرفته اتمی رژیم صهیونیستی تهدیدی جدی علیه امنیت بین‌المللی است

مراسم بیرق زنی در قله توچال انجام شد + عکس

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه