جمله دردسرساز باشگاه پرسپولیس در مورد یک ستاره محبوب

صدآنلاین : باشگاه ملوان با صدور بیانیه‌ای نسبت به اطلاعیه ظهر امروز باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد و از حضور در بازی خداحافظی «جلال حسینی» انصراف داد.

جلال حسینی مدافع باتجربه سابق تیم فوتبال پرسپولیس با اتمام قراردادش در پایان لیگ بیست‌ویکم، تصمیم گرفت تا کفش‌هایش را بیاویزد و از حضور در مستطیل سبز خداحافظی کرد و با توجه به درخواست یحیی گل‌محمدی و توافق انجام شده با مدیران باشگاه، به کادرفنی سرخ‌پوشان اضافه شد و در روزهای گذشته سعی داشته تا با حضور در کلاس‌های مربیگری، فرآیند دریافت مدرک را آغاز کند و در کلاس‌های مربیگری دوره (C) شرکت کرده است.

مدیران باشگاه پرسپولیس برای تکریم جایگاه جلال حسینی به دنبال برگزاری بازی دوستانه بودند. ابتدا طرح برگزاری بازی خداحافظی کاپیتان سابق پرسپولیس در کیش مطرح شد اما در همان روزهای نخست طرح این مسئله، پرونده برگزاری بازی در کیش منتفی شد و مدیران پرسپولیس اعلام کردند که بازی خداحافظی حسینی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

حسینی که متولد بندرانزلی است و سال‌های ابتدایی فوتبالش را در ملوان گذراند و در این تیم به فوتبال ایران معرفی شد، علاقه‌مند بود تا در مقابل تیم سابقش از میادین خداحافظی کند و برنامه مدیران پرسپولیس این بود تا با برگزاری دوئل دوستانه با ملوان پیش از شروع لیگ برتر، دیدار خداحافظی سیدجلال حسینی با مستطیل سبز را برگزار کنند.

شایعه‌ای که دردسرساز شد

مدیران باشگاه پرسپولیس با قاطعیت از برگزاری دیدار دوستانه با ملوان پیش از شروع فصل جدید لیگ برتر صحبت می‌کردند اما از صبح امروز شایعات متعددی پیرامون لغو بازی تدارکاتی پرسپولیس - ملوان و انجام نشدن ضیافت خداحافظی جلال حسینی در رسانه‌ها مطرح شد که تعدد این شایعات باعث شد تا پرسپولیسی‌ها در بیانیه‌ای رسمی لغو این مسابقه را تکذیب کنند.

باشگاه پرسپولیس در بیانیه خود ادبیاتی در نوع خود عجیب را استفاده کرده و توضیح داده بود: «برنامه‌ریزی‌ها برای انجام یک بازی خداحافظی مناسب و در شأن سیدجلال حسینی در حال انجام است. هرچند سیدجلال حسینی آنقدر بزرگ است که بهتر بود بازی خداحافظی‌اش در مقابل یک تیم بزرگ خارجی انجام می‌شد!»

پرسپولیسی‌ها در ادامه تکذیبیه خود آورده بودند: «به دلیل کمبود زمان و در پیش بودن مسابقات لیگ برتر این امکان وجود نداشت و بازی تدارکاتی با ملوان ۱۴ مرداد در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد و شایعه لغو این بازی صحت ندارد».

جمله دردسرساز باشگاه پرسپولیس در مورد سیدجلال!/ ماجرای یک اطلاعیه غیرحرفه ای و نامحترمانه؛ کاپیتان فقط سکوت کرد

ملوانی‌ها دلخور شدند و انصراف دادند!

مدیران باشگاه ملوان، ادبیات استفاده شده در اطلاعیه ظهر امروز باشگاه پرسپولیس به مذاق‌شان خوش نیامده و با صدور بیانیه‌ای رسماً از حضور در بازی خداحافظی سیدجلال حسینی اعلام کناره‌گیری کردند. در بیانیه‌ای ملوانی‌ها آمده است: «با توجه به اطلاعیه غیر حرفه‌ای و نامحترمانه باشگاه پرسپولیس تهران در صفحه‌ی رسمی این باشگاه در خصوص دیدار دوستانه با تیم ملوان بندرانزلی، باشگاه ملوان اعلام می‌نماید ضمن احترام به هواداران باشگاه پرسپولیس، به احترام هواداران خود و برای حفظ شان باشگاه ملوان، از انجام این دیدار دوستانه انصراف می‌دهد».

جلال حسینی قرار بود در یک نیمه با پیراهن پرسپولیس و در یک نیمه با پیراهن ملوان به میدان برود و سپس در انتهای این مسابقه نمادین به صورت رسمی از مستطیل سبز خداحافظی کند اما با توجه به انصراف ملوان و لغو رسمی دیدار تدارکاتی با پرسپولیس، حالا باید دید تدبیر سرخ‌پوشان برای برگزاری بازی خداحافظی حسینی چه خواهد بود.

جمله دردسرساز باشگاه پرسپولیس در مورد سیدجلال!/ ماجرای یک اطلاعیه غیرحرفه ای و نامحترمانه؛ کاپیتان فقط سکوت کرد

عذرخواهی پرسپولیسی‌ها

پرسپولیسی‌ها بعد از لغو بازی دوستانه این تیم مقابل ملوان، با انتشار اطلاعیه‌ای از آن‌ها عذرخواهی کردند.  در متن این اطلاعیه آمده است: «امروز و طی خبری رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس شایعه لغو دیدار دوستانه با ملوان تکذیب شد.‌ در این خبر به این موضوع اشاره شد که سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان پرافتخار پرسپولیس شایسته خداحافظی در یک بازی رسمی با یک باشگاه بزرگ خارجی است. بدیهی است در بیان این واقعیت که برای خداحافظی سیدجلال حسینی، بازی با «تیم بزرگ خارجی» فراهم نشد، کوچک شمردن تیم ملوان یا بی‌احترامی به این تیم و جایگاهش مدنظر نبوده است.

گواه این ادعا نیز آن است که اتفاقاً در جمله نخست آن خبر آمده: «برنامه‌ریزی‌ها برای انجام یک بازی خداحافظی مناسب و در شأن سیدجلال حسینی در حال انجام است».

در کمال احترام برای باشگاه بزرگ ملوان که در بازگشت به لیگ برتر نیز به عنوان نخستین باشگاه به آنها تبریک گفتیم، اظهار می‌داریم، فارغ از برگزاری یا عدم برگزاری این بازی دوستانه، اگر خبر اعلامی از سوی باشگاه پرسپولیس باعث رنجش خاطر این باشگاه و هوادارانش شده، صمیمانه عذرخواهی می‌کنیم».

به اشتراک گذاری این مطلب!

پیشنهاد جدید و غیرمنتظره برای آینده ستاره سرخ ها رسید

گزینه خارجی پرسپولیس و یحیی لو رفت ؛ جایگزین کاسیانو از راه رسید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه