واکنش آبی ها به پیشنهادعجیب پرسپولیس و یحیی

صدآنلاین : مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: حسینی همچنان می‌خواهد به عنوان سرمربی کار کند و علاقه ای به فعالیت مجدد به عنوان دستیار ندارد.

به گزارش صدآنلاین امیر عطابخش در مورد پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به مجتبی حسینی سرمربی پیکان برای حضور در کادرفنی سرخپوشان اظهار داشت: مجتبی حسینی با ما قرارداد دارد و به همین دلیل بعید می‌دانم پرسپولیس بخواهد مربی که اعلام کرده‌ایم با او قرارداد داریم، بازیکنان جدید خود را طبق تفکرات او می‌گیریم و طبق نظر او تیم خود را می‌بندیم، به کادرفنی‌اش اضافه کند. ضمن اینکه حسینی پس از پایان دوره‌ای که دستیار یحیی گل‌محمدی بود، چند سال است سرمربیگری می‌کند و سرمربی موفقی هم هست. به همین دلیل علاقه‌ای به فعالیت مجدد به عنوان دستیار ندارد.

وی افزود: بر همین اساس فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی بیفتد و حسینی به پرسپولیس برود. دغدغه‌ای هم در این خصوص نخواهیم داشت اما خوشحالیم سایر تیم‌ها دنبال بازیکنان و مربیان مجموعه پیکان هستند. به حدی سال گذشته خوب کار کردیم که هم بیشتر بازیکنانمان مورد توجه تیم‌های خوب ایرانی و حتی خارجی قرار گرفتند و هم سرمربی ما نیز مدنظر تیم‌های دیگر است.

مدیرعامل باشگاه پیکان تصریح کرد:‌ حسینی برای سرمربیگری از ۳-۲ تیم لیگ برتری پیشنهاد داشت اما به خاطر فعالیت در پیکان آن را رد کرد. پیکان مجموعه خوبی است. هیأت مدیره و من به سرمربیگری حسینی تعامل بسیار خوبی با هم داریم و روی مدار اهداف مشترک خود حرکت می‌کنیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

سد بزرگ جلوی راه کاوه رضایی ؛ مانع استقلالی شدن بمب نقل‌وانتقالات آبی ها

اولین خرید بزرگ استقلال را بشناسید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه