ماجرای یک دعوای عجیب ؛ بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی چاق می شوند!

صدآنلاین : دعوای کی روش و برانکو از اردوی تیم ملی در دبی شروع شد.

پرسپولیس ۶ بازیکن در در اردوی تیم ملی داشت که بسیاری از آنها در تیم کارلوس کی روش نقش کلیدی داشتند. کی روش در دبی فقط می خواست از نظر بدنی روی شاگردانش کار کند و اصلا قرار نبود تیم ملی آن‌جا بازی تدارکاتی انجام بدهد. از طرفی پرسپولیس که توسط برانکو هدایت می شد، درگیر لیگ قهرمانان آسیا بود و بازی های بسیار حساسی را در پیش داشت. برانکو می گفت حالا که تیم ملی بازی تدارکاتی ندارد، بهتر از کی روش شش بازیکن ملی پوش را در اختیار ما قرار بدهد چرا که به هر حال پرسپولیس هم نماینده ایران است و باید بازی های مهمی را در آسیا انجام بدهد اما کارلوس کی‌روش تحت هیچ شرایطی زیر بار نمی‌رفت و می‌گفت من حتماً باید تمام نفرات حاضر در اردوی دبی همراه داشته باشم و روی شرایط بدنی آنها کار کنم. ما باید در جام جهانی با بزرگترین ستاره های فوتبال دنیا بجنگیم و من نمی توانم به تمریناتی که بازیکنان در تیم های باشگاهی خود انجام می‌دهند بسنده کنم.

خلاصه درگیری طرفین بالا گرفت و کی‌روش از الفاظ نسبتاً تندی در مورد سرمربی وقت پرسپولیس استفاده کرد.در آن سو برانکو هم در مقام پاسخگویی برآمد و در مصاحبه ای که کلی سر و صدا کرد، گفت: کارلوس کی روش فقط به خودش و منافع شخصی فکر می کند.او بازیکنان آماده را از ما تحویل می‌گیرد و در اردوی تیم ملی این بازیکنان چاق می‌شوند و وقتی به پرسپولیس برمی گردند کیلو های اضافه زیادی دارند.

ما بازیکنان خود را در بهترین شرایط و حالت تحویل تیم ملی می دهیم و در بدترین شکل ممکن آنها را از یک مربی خودخواه و مغرور به نام کارلوس کی روش پس می گیریم. من نمی دانم چه کسی باید جلوی این مربی مغرور را بگیرد اما ما به بازیکنان خود در پرسپولیس و لیگ قهرمانان آسیا نیاز مبرم داریم. کارلوس کی روش وقتی حرف های برانکو را شنید بیشتر لج کرد و دستور داد هر ۶ بازیکن ملی پوش پرسپولیس به فرودگاه بروند و با اولین پرواز به تهران برگردند تا پرسپولیسی ها را در آسیا همراهی کنند.

در واقع او هر شش بازیکن پرسپولیس در تیم ملی را خط زد تا شرایط روحی آنها خراب شود. بازیکنان هم می‌گفتند مانباید قربانی دعوای کی‌روش و برانکو شویم چون هم دوست داریم تیم ملی کشورمان را همراهی کنیم و هم برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم.
در نهایت دعوای کی روش و برانکو تبدیل به یک دوگانه پر سر و صدا شد و از آنجا بود که بسیاری از هواداران پرسپولیس علیه کی روش موضع گرفتند و در آن سو استقلالی‌ها به حمایت از این مربی پرتغالی پرداختند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

شهرداری : پس از ده سال ملکی با ارزش هزار میلیارد ریال در خیابان دربند شمیران از دست متصرفان آزاد شد

مسمومیت ۸۴ نفر در خوزستان پس از مصرف الکل تقلبی/ ۲ نفر فوت کردند؛ ۷ نفر دچار عوارض بینایی شدند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه