ریکاردو ساپینتو سوژه شد ؛ سرمربی پرتغالی استقلال علاقه ای به فوتبال ندارد!

صدآنلاین : مروری در صفحه شخصی سرمربی پرتغالی استقلال مشخص می‌کند او هیچ یک از صفحات اجتماعی دوستان فوتبالی اش را دنبال نمی کند.

ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی تیم استقلال که روز گذشته قرارداد رسمی اش با این باشگاه را امضا کرد ظاهراً علاقه زیادی به مسابقات اتومبیلرانی دارد. ساپینتو در صفحه شخصی اش که بیش از ۳۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد تنها صفحه ۲۲ نفر را دنبال می کند تا مشخص شود بیشتر علاقمند به چه چیزهایی است.

او علاوه بر صفحات همسر و اقوام درجه یکش که بین این ۲۲ صفحه قرار دارند به تازگی و از روز گذشته صفحه رسمی باشگاه استقلال در اینستاگرام و صفحه مدیرعامل باشگاه جدیدش مصطفی آجرلو را نیز دنبال کرده است.

اما نکته جالب توجه در صفحه ریکاردو ساپینتو حضور هفت راننده اتومبیلرانی در جمع صفحاتی است که ساپینتو آن‌ها را دنبال می‌کند. ظاهراً سرمربی جدید استقلال کنار فوتبال، علاقه زیادی هم به اتومبیل و مسابقات اتومبیلرانی دارد. جالب است که این علاقه مندی تنها مختص به یک سبک مسابقات نیست.

سرمربی پرتغالی استقلال علاقه ای به فوتبال ندارد!

ساپینتو صفحه یکی از رانندگان مسابقات صحرا، چند راننده پیست و دو راننده مسابقات کارتینگ و رِیس را هم دنبال می کند که در نوع خود جالب است.

سرمربی پرتغالی استقلال علاقه ای به فوتبال ندارد!

نکته جالب تر اینکه بین صفحه هایی که ریکاردو آنها را دنبال می کند هیچ یک از دوستان فوتبالی و یا سازمان های بین المللی فوتبال مثل فیفا، فدراسیون فوتبال پرتغال، کنفدراسیون فوتبال اروپا و از این دست وجود ندارند. تنها صفحات فوتبالی فعلی که ریکاردو که او آنها را دنبال می کند و به ورزش اصلی این مربی ربط دارند صفحه باشگاه استقلال و البته مدیرعامل این باشگاه است!

سرمربی پرتغالی استقلال علاقه ای به فوتبال ندارد!

احتمال اینکه ریکاردو در دوران اقامتش در ایران سری هم به مسابقات اتومبیلرانی کشورمان بزند زیاد است. چون هم تیمی سابق لوئیس فیگو علاقه زیادی به مسابقات اتومبیلرانی در سبک های مختلف دارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

آجورلو و بهترین خبر ممکن برای استقلالی ها در اوضاع آشقته بازار

کاوه رضایی به استقلال باز می گردد ؟ بمب بزرگ کجا منفجر می شود ؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه