صدآنلاین : مهاجم سابق استقلال می‌گوید اگر حمایت هواداران از تصمیمات آجورلو صورت بگیرد، این تیم دوباره قهرمان می‌شود.

به گزارش صدآنلاین امین منوچهری بازیکن سابق استقلال امروز یکی از حاضران در مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید آبی های پایتخت بود. منوچهری درباره حضور این مربی پرتغالی در استقلال گفت: با توجه به صحبت‌هایی که سردار آجورلو انجام دادند و آرامشی که در وجود شان است و به تیم منتقل می‌کنند، شرایط خوب است.
او ادامه داد: شاید اول فصل پارسال هم هواداران نگران بازیکنان جدا شده و جوانی تیم بودند. اما آقای آجورلو با آرامش یک تیم خوب را بستند و در نهایت قهرمان شدند. ما و همه هواداران باید به این آرامش اعتماد کنیم. بعد از روزهای سختی که هواداران پشت سر گذاشتند، اتفاقی افتاد که بسیار مثبت است.
مهاجم سابق استقلال و سرمربی کنونی نونهالان این تیم همچنین گفت: من فکر می‌کنم در بازار نقل و انتقالات هم از این به بعد اتفاقات خوبی می‌افتد. عجله نباید بکنیم. منتظر باشیم و به مدیریت باشگاه اعتماد کنیم تا ببینیم چه تصمیمی می‌گیرند.
منوچهری درباره جدایی فرهاد مجیدی افزود: رفتن یک مربی ای که قهرمانی بدون باخت آورده برای هواداران سخت است. اگر اسم آن مربی هم فرهاد مجیدی باشد، شرایط سخت تر می‌شود. همه در شوک هستند و ناراحتند. اما در هر صورت همانطور که آقای آجورلو گفتند پیشرفت و زندگی استقلال ادامه دارد. ما وظیفه داریم این راه را ادامه بدهیم ، چه با اسطوره‌ها و چه بدون اسطوره‌ها باید این راه را برویم. طبیعتا امسال همه به این فکر می‌کنند که انرژی مثبت شان را در جهت قهرمانی استقلال نگه دارند. 
او در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال دارد خودش به عنوان دستیار ایرانی به کادرفنی استقلال ملحق شود، گفت: من تازه اول راه هستم و خوشحالم که به عنوان عضو کوچکی در استقلال و به عنوان سرمربی نونهالان کار می‌کنم. در اندازه‌ای نیستم که به عنوان دستیار نامم مطرح شود. اعتقاد دارم پیشکسوتان باتجربه ای هستند که می‌توانند به عنوان دستیار پینتو به او کمک کنند. حق یکی از پیشکسوتان استقلال است که در این جایگاه بنشیند. امیدوارم انتخاب شایسته ای باشد تا هم به استقلال و هم آقای ریکاردو کمک کند.
منوچهری درباره احتمال حضور مجتبی جباری روی نیمکت استقلال افزود: اسامی زیاد است. آقای جباری هم یکی از گزینه های جذاب است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

پیام آقای ستاره : باید به استقلال برگردم

عکس / مامور ناجا در نواب تهران به شهادت رسید + علت و جزییات

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه