استقلالی متعصب گزینه یحیی گل محمدی!

بعد از جدایی حمید مطهری از پرسپولیس و حضورش در نساجی به عنوان سرمربی این بحث به شکل جدی مطرح شد که چه کسی به عنوان دستیار اول به نیمکت پرسپولیس اضافه خواهد شد. 

حمید مطهری دستیار اول یحیی گل محمدی از پرسپولیس جدا شد و هدایت نساجی قائمشهر را برعهده گرفت. پس از این جدایی گل محمدی در مصاحبه با خبرنگاران از حضور یک مربی تئوریسین و طراح خبر داد.

دیروز شایعه شد وحید رضایی بازیکن سابق فجر سپاسی و مربی این روزهای مس شهر بابک که اتفاقاً در لیگ یک هم نتایج خوبی گرفته برای حضور در کادر فنی پرسپولیس گزینه شده. رضایی در ذوب‌آهن و اکسین البرز دستیار یحیی گل‌محمدی بود و گفته می‌شود بار فنی بالایی هم دارد. البته وحید رضایی در دهه ۷۰ سابق حضور در استقلال را دارد و باید دید این باز یک استقلالی به کار فنی پرسپولیس اضافه خواهد شد یا نه. او پیش از این قرار بود به کار فنی استقلال در زمان محمود فکری اضافه شود. رضایی در این خصوصگفته بود: «من خودم استقلالی هستم، بازیکن این تیم بودم و بازگشت به استقلال آرزوی من است و با افتخار این پیشنهاد را می‌پذیرم.» با این حال باید منظر ماند و دید وحید رضایی گزینه یحیی خواهد بود یا نه.

از طرفی دیگر گفته می شود گل محمدی به دنبال یک مربی خارجی برای نیمکت سرخپوشان و در حال رایزنی برای حضور یک مربی تراز اول است.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ماجرای تیراندازی در تجریش چه بود؟

درباره تجربه همکاری مدیرعامل استقلال با مربیان خارجی/ بعد از دنیزلی و تومباکوویچ و ساغلام؛ آجورلو تا خط پایان با ساپینتو ادامه می دهد؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه