تمدید قرارداد رئال مادرید با دو ستاره‌اش، آسنسیو و سبایوس، دشوار شده و این دو بازیکن با اینکه منتظر رئال هستند اما نیم‌نگاهی هم به بازار نقل و انتقالات دارند.

 رئال مادرید بعد از خرید اورلین شوامنی و آنتونیو رودیگر، حالا دیگر دنبال خرید مهره جدیدی نیست بلکه قصد دارد تکلیف چند ستاره‌اش که قراردادهایشان رو به اتمام است را مشخص کند. مارکوس آسنسیو و دنی سبایوس، مهمترین بازیکنانی هستند که روند تمدید قراردادشان هنوز به نتیجه نرسیده و ممکن است اگر تاخیر بیشتری در این روند بوجود بیاید، آنها را به فکر جدایی از رئال بیندازد.

با اینکه رئال به لوکا یوویچ و ماریانو به صراحت اعلام کرده که آنها را نمی‌خواهد و باید به فکر تیم جدیدی باشند اما قضیه در مورد دو ستاره اسپانیایی، آسنسیو و سبایوس، به این گونه نیست. با اینکه یک سال از قرارداد آنها باقی مانده ولی باشگاه تا کنون پیشنهادی برای تمدید به آنها ارائه نکرده.

البته آسنسیو و سبایوس تنها بازیکنانی نیستند که قراردادشان سال آینده منقضی می‌شود. کریم بنزما و ناچو هم شرایط مشابهی دارند ولی هیچکس شک ندارد که رئال صد در صد با این دو ستاره تمدید خواهد کرد.

روزنامه مارکا در گزارش خود مدعی است آسنسیو و سبایوس، در حالیکه تا آخرین لحظه منتظر پیشنهاد باشگاه خواهند ماند ولی ایجنت‌های آنها از همین لحظه نیم‌نگاهی هم به تیمهای دیگر دارند و شرایط بازار نقل و انتقالات را زیر نظر گرفته‌اند.

هم آسنسیو و هم سبایوس، با توجه به در پیش بودن جام جهانی قطر مشتاق بازی کردن در ترکیب رئال هستند تا بتوانند جایگاه‌شان در تیم ملی اسپانیا را ارتقا دهند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

سالم‌ترین انواع دمنوش های گیاهی برای سلامتی

نظر برانکو درباره یحیی گل محمدی و سیدجلال حسینی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه