اتفاق عجیب در استقلال ؛ نه؛ مثل اینکه وریا غفوری را نمی خواهند!

صدآنلاین : وریا غفوری که پیش‌بینی می‌شد با رفتن فرهاد مجیدی در استقلال ماندنی شود به در خروج نزدیک شده است.

به گزارش صدآنلاین وضعیت کاپیتان‌های سرخابی در این فصل به معمای بزرگی برای هواداران دو تیم تبدیل شده‌ است. کاپیتان‌هایی که علاوه بر بار فنی از محبوبیت ویژه‌ای میان هواداران برخوردارند و جدایی آن‌ها می‌تواند تبعات زیادی برای کادرفنی و تصمیم‌گیران داشته باشد. بعد از اینکه سیدجلال حسینی بحث حضورش در کادرفنی پرسپولیس مطرح شده است، وریا غفوری هم حالا از نداشتن پیشنهاد برای تمدید قراردادش می‌گوید. غفوری فصل گذشته هم بازیکن نیمکت‌نشین آبی‌ها بود و بازیکنانی مانند صالح حردانی و محمد دانشگر جای او را در دفاع راست گرفته بودند. با این حال پیش‌بینی می‌شد که با جدایی فرهاد مجیدی شاید تغییر مثبتی در وضعیت وریا اتفاق بیفتد. آخرین صحبت‌های کاپیتان استقلال اما نشان می‌دهد که گویا این پیش‌بینی‌ها درست نبوده است. غفوری در آخرین مصاحبه‌اش در مورد احتمال تمدید قرارداد با استقلال می‌گوید: «تا امروز متاسفانه هیچ گونه تماسی از سمت باشگاه استقلال با من گرفته نشده است. همچنین هیچ گونه پالس مثبتی برای تمدید قرارداد دریافت نکردم».

فرهاد مجیدی هم رفت؛ در برهمان پاشنه چرخید/ نه؛ مثل اینکه وریا غفوری را نمی خواهند!

وریا غفوری حتی بعد از قهرمانی استقلال و در مصاحبه‌ای بعد از جشن قهرمانی اعلام آمادگی کرد که می‌خواهد در این تیم بماند. صحبت‌هایی که این بازیکن انتظار داشت با واکنشی از سوی مدیران باشگاه مواجه شود اما این اتفاق نیفتاد: «با مصاحبه ای که بعداز بازی آخر لیگ و در جشن قهرمانی داشتم مبنی براینکه همه جوره آمادگی برای تمدید قرارداد دارم، کمترین انتظارم این بود که باشگاه شان و احترامی برای من به عنوان کاپیتان تیم قائل می‌شد».
در این میان شاید عده‌ای اعتقاد داشته باشند که درگیری مسئولان تیم برای جذب جانشین فرهاد مجیدی باعث شده تا فعلا به سراغ تمدید قرارداد این بازیکن بروند. غفوری اما این صحبت را قبول ندارد: «در این مدت هم با بازیکن جدید قرارداد بسته شده و هم با بازیکنان جدید و قدیمی تماس‌هایی مبنی بر تمدید قرارداد گرفته شده است. اینکه بگویند منتظر انتخاب سرمربی هستند نمی تواند قابل توجیه باشد. در آخر یک چیزی را می‌گویم و آن اینکه تنها توقعم از باشگاه این هست که خیلی صادقانه و شفاف با من برخورد کند. چیزی جز این انتظار ندارم».

ظاهرا کاپیتان استقلال برای قطعی شدن وضعیتش باید منتظر تعیین کادرفنی جدید باشد تا شاید اتفاق بهتری برای او بیفتد در غیر این صورت شاید هواداران باید با کاپیتان محبوبشان خداحافظی کنند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

پای یک تاجر استقلالی به ماجرای جذب ستاره مدنظر پرسپولیس برای آبی ها باز شد

درمان‌های خانگی برای رفع کمردرد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه