ماجرای کناره گیری سه مدیر؛ آجورلو هم به لیست اضافه شد!

صدآنلاین : با نزدیک شدن به ۸ شهریور، بازار گمانه زنی پیرامون انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال داغ و داغ تر می شود و به نظر می رسد با ورود به فصل دوم سال اخبار مربوطه در این باره تا خود روز برگزاری انتخابات به حداکثر میزان خود برسد.

به گزارش صدآنلاین مطابق اخبار دریافتی تا به امروز مهدی محمدنبی، دبیرکل اسبق فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون و مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه استقلال سه فردی هستند که حضورشان در انتخابات و رقابت ریاست قطعی است.

نکته مهم در این باره اینکه این سه نفر جهت حضور در انتخابات می بایست از سمت های فعلی و مسولیت های جاری خود کناره گیری کنند.

نبی در حال حاضر عضو هیات رئیسه فدراسیون ورزش های آماتوری و کارگری است و در صورتی که قصد کاندیداتوری برای ریاست فدراسیون فوتبال را داشته باشد باید از سمت خود در فدراسیون ورزش های آماتوری کناره گیری کند.

۳ مدیر به زودی کناره گیری می کنند؟/ ماجدی و نبی موقتا می روند؛ آجورلو هم به لیست اضافه شد!

ماجدی هم سرپرست فدراسیون فوتبال است و به دلیل مشابه می بایست سکان امور را به فرد دیگری بدهد.

از سوی دیگر، مصطفی آجرلو هم از آنجایی که باشگاه استقلال فعلا یک مجموعه دولتی است و به همین دلیل مشکلات مربوط به مجوز حرفه ای گری اش به مشکل خورده در صورت کاندیداتوری برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال می بایست از جمع آبی پوشان جدا شود.

به هر حال ماراتن مربوط به انتخابات ۸ شهریور مدتی است آغاز شده و تابستان داغ ۱۴۰۱ اخبار مهمی را در این باره به همراه خواهد داشت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

اقدام انسان دوستانه خرید جدید پرسپولیس

مقصد این استقلالی مشخص شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه