پروژه نقل و انتقالاتی پرسپولیس فاش شد ؛ منتظر حمله های برق آسا باشید

صدآنلاین : خریدهای پرسپولیس در لیگ بیست و دوم، نشان می‌دهد گل‌محمدی قصد ساختن تیمی متفاوت با فصل پیش را دارد.

به گزارش صدآنلاین پرسپولیس رسما از گئورگی گولسیانی، مدافع جدیدش رونمایی کرد و حالا، آماده به خدمت گرفتن سعید صادقی بهترین گل‌ساز فصل پیش می‌شود. صادقی در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات هم از پرسپولیس پیشنهاد داشت اما حضور همزمان مهدی ترابی و وحید امیری در اردوی سرخپوشان، او را از این باشگاه دور کرده بود. ایده یحیی گل‌محمدی برای استفاده از وحید امیری در پست مدافع چپ اما، باعث چرخش صادقی به سمت پرسپولیس شده است. ایده‌ای جذاب، که ریسک بسیار بالایی هم دارد.

 یک دروازه بان و ۲ مدافع میانی؛ حمله برق آسا با ۴ هافبک هجومی/ پروژه نقل و انتقالاتی پرسپولیس؛ قهرمانی را پس بگیر!

حمله با ۴ نفر

در صورت پیوستن صادقی به پرسپولیس، این تیم فصل آینده در جناحین بسیار خطرناک خواهد شد. در سمت راست، دانیال اسماعیلی‌فر و سعید صادقی به سمت دروازه حریف فشار می‌آورند و در سمت چپ، وحید امیری و مهدی ترابی موقعیت می‌سازند. این ۴ نفر، فصل پیش در لیگ برتر روی هم ۳۴ گل برای تیم‌های‌شان ساخته‌اند. پرسپولیس با چنین ترکیبی، قدرت تهاجمی بالایی خواهد داشت اما ضعف مشترک اسماعیلی‌فر و امیری، در کارهای دفاعی است. اسماعیلی‌فر فصل پیش، بر خلاف حمله در کارهای دفاعی آسیب‌پذیر بود و امیری هم ذاتا یک بازیکن هجومی محسوب می‌شود.

 یک دروازه بان و ۲ مدافع میانی؛ حمله برق آسا با ۴ هافبک هجومی/ پروژه نقل و انتقالاتی پرسپولیس؛ قهرمانی را پس بگیر!

مدافعان بازیساز

گل‌های خورده پرتعداد فصل پیش پرسپولیس، باعث شد آن‌ها برای فصل جدید سراغ یک دروازه‌بان و دو مدافع میانی جدید بروند. مرتضی پورعلی‌گنجی و گئورگی گولسیانی، که هر دو مدافعانی پا به توپ و بازیساز محسوب می‌شوند. خرید گولسیانی، یک پنالتی‌زن خوب را هم در اختیار پرسپولیس می‌گذارد. هر دوی این دو نفر و به صورت خاص گولسیانی، در کارهای دفاعی بی‌اشتباه نیستند. گولسیانی فصل پیش، بخاطر سرعت پایین روی گل‌های خورده سپاهان نقش پررنگی داشت. در عوض توانایی او در بازیسازی، به سبک بازی نویدکیا و حفظ توپ سپاهانی‌ها کمک زیادی می‌کرد. پورعلی‌گنجی هم خصوصیاتی شبیه او دارد و مدافعی خلاق و بازیساز محسوب می‌شود.

 یک دروازه بان و ۲ مدافع میانی؛ حمله برق آسا با ۴ هافبک هجومی/ پروژه نقل و انتقالاتی پرسپولیس؛ قهرمانی را پس بگیر!

مورد سروش

سروش رفیعی هم یکی از بازیکنانی است که پرسپولیس، برای فصل آینده به خدمت گرفته است. ستاره‌ای که بعید به نظر می‌رسد قرار باشد در تیم گل‌محمدی روی نیمکت بنشیند. رفیعی، یکی از خلاق‌ترین و گل‌سازترین بازیکنان سال‌های اخیر در لیگ بوده و حضورش، موقعیت‌های پرتعدادتری برای سرخپوشان می‌سازد. نقطه ضعف او هم، شرکت در کارهای دفاعی است. خصوصیتی که باعث شده بود یحیی گل‌محمدی در سال‌های گذشته، علاقه‌ای به خرید او نداشته باشد. این فصل سرمربی سرخپوشان، ترجیح داده از خلاقیت رفیعی برای پس گرفتن قهرمانی استفاده کند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

به این ۶ دلیل موز را از رژیم غذایی خود حذف نکنید

آمادگی باشگاه استقلال برای معرفی سرمربی جدید به عنوان جانشین مجیدی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه