آجورلو مهر تایید زد ؛ این استقلالی ماندگار شد

صدآنلاین :شنیدیم بیژن طاهری مدیر تیم استقلال در فصل آینده تغییر نمی‌کند.

به گزارش صدآنلاین از راهروهای باشگاه استقلال خبر رسید که مدیر تیم استقلال در فصل آینده تغییر نمی‌کند. بیژن طاهری پیشکسوت و مربی اسبق تیم استقلال که از ابتدای لیگ برتر بیست‌ویکم همراه با فرهاد مجیدی به عنوان سرپرست این تیم امور مختلف این تیم را مدیریت می‌کرد برای سرپرستی استقلال در فصل آینده نیز با باشگاه استقلال به توافق رسید.

ظاهراً بیژن طاهری در صحبتی که با مدیرعامل باشگاه استقلال داشته این اطمینان را به دست ‌آورده که فصل آینده هم خودش کنار نیمکت استقلال می‌ایستد و کار سرپرستی این تیم را برعهده خواهد داشت. آشنایی بیژن طاهری با اعضای باشگاه و تیم استقلال، عملکرد قابل قبولش برای کادر مدیریتی باشگاه در فصل گذشته و همچنین استقلالی بودن او از جمله دلایل اصلی آجورلو برای ادامه همکاری با این گزینه بوده است.

ناگفته نماند بیژن طاهری پس از پایان جشن قهرمانی با هیچ رسانه‌ای صحبت نکرده بود و ترجیح داد سکوت اختیار کند. آقابیژن حتی برای مدتی هم به مسافرت رفت. او به عنوان مربی همراه با وینفرد شفر آخرین عنوان قهرمانی استقلال در جام‌حذفی را هم به دست ‌آورده است و برای مقطعی در بهار سال 98 دستیار اول فرهاد مجیدی هم محسوب می‌شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

تصمیم عجیب و تعجب برانگیز یحیی در پرسپولیس

خرید جدید پرسپولیس به هواداران از اروپا پیام داد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه