ستاره جذاب منتظر یحیی و پرسپولیس ؛ بی اعتنایی  به پیشنهاد ۳ تیم

صدآنلاین : اینطور که پیداست مدافع پرسپولیس که در لیست مازاد قرار گرفته تمایلی برای جدایی از جمع سرخ پوشان ندارد.

به گزارش صدآنلاین علی شجاعی، مدافع چپ پرسپولیس با اعلام باشگاه در لیست مازاد قرار گرفت اما مشکلات پرسپولیس برای جذب بازیکن در این پست کادر فنی سرخ ها را برای جدایی مدافع متعصب این تیم به تردید انداخته است.

در حالی که چند تیم لیگ برتری پیشنهادهای خوبی به علی شجاعی داده اند، او همچنان در انتظار پیشنهاد یحیی گل محمدی برای تمدید قرارداد است اما آن طور که از شواهد و قرائن پیداست سرمربی پرسپولیس در این فصل تصمیم دارد از وحید امیری در پست دفاع چپ بهره گرفته و از احمدی مدافع جوان تازه وارد نیز به عنوان ذخیره او استفاده کند. با این وجود قرار گرفتن سعید آقایی و علی شجاعی در لیست مازاد قابل پیش بینی به نظر می رسد، آن هم درحالی که علی شجاعی فصل قبل بازی های خوبی را در پست دفاع و وینگر چپ به نمایش گذاشت و کنار گذاشتن او در حالی که همچنان می تواند بازیکن و حتی ذخیره موثری باشد کمی عجیب به نظر می رسد.

به هر روی آن چه مشخص به نظر می رسد این است که اگرچه بعید است این بازیکن در پرسپولیس ماندنی شود اما همچنان منتظر یحیی است.

شجاعی به جز تیم سابقش نساجی، از تیم های مس کرمان و گل گهر نیز پیشنهاد دارد و اگرچه رقم برخی از این پیشنهادها او را هوایی‌ کرده اما باید دید شجاعی که زننده پنالتی حساس پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود و سرخ پوشان را به فینال این رقابت ها رساند، تا روز آخر منتظر یحیی خواهد ماند تا شاید فصل بعد هم در پرسپولیس بازی کند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

این ستاره مدنظر استقلال را پرسپولیسی بدانیم ؟

۴ قرص پرمصرف در ایران؛ ژلوفن محبوب‌تر است یا استامینوفن؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه