وزیر محبوب پرسپولیسی ها به کی روش فشار آورد ؟ پشت پرده پاداش ملی پوشان پس از شکست مراکش

صدآنلاین : عضو سابق هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به ماجراهای عجیب وزارت ورزش و کارلوس کی روش در دوران برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ اشاره کرد.

به گزارش صدآنلاین محمود اسلامیان عضو سابق هیئت رئیسه فدراسیون فوتبالدر مصاحبه ای به زوایای پنهان جدایی کارلوس کی روش از فوتبال ایران اشاره کرد. او گفت: وزیر وقت ورزش پس از جام جهانی ۲۰۱۸ و پیش از بازی‌های آسیایی فشار زیادی وارد کرد که کی‌روش باید برود.

اسلامیان در مصاحبه خود از داستانی پرده برداشته است که قرار بوده در جام جهانی و پس از پیروزی مقابل مراکش پاداشی بین اعضای تیم تقسیم شود و با وجود اینکه بودجه پاداش متعلق به فدراسیون فوتبال بوده نه وزارت ورزش، سلطانی‌فر اصرار داشته که این پاداش را بین ملی‌پوشان تقسیم کند. مسئله‌ای که مخالفت کی‌روش را به همراه داشته و عزت نفس او اجازه نمی‌داده وزیر ورزش چنین کاری انجام دهد.

محمد دادکان رئیس فدراسیون فوتبال هم در گفت و گوی تازه اش به نکته ای جالب اشاره کرد؛ « روزی داشتم می‌رفتم به منزلم که آقای تاج به من زنگ زدند و گفتند همراه تیم ملی به سفر بروم اما تشکر کردم و گفتم همراه تیم ملی به سفر نمی‌روم. آخرش گفتم حالا که تماس گرفتید به شما می‌گویم کی‌روش را برندارید. گفت تحت فشارم که او را بردارم. گفتم چون می‌دانم تحت فشارید، می‌گویم برندارید. چون بازیکنان به او دلبستگی پیدا کرده‌اند و کار برایتان سخت می‌شود اگر او را بردارید. گفت وزارت ورزش می‌خواهد مربی بیاورد. گفتم نپذیرید. مقاومت کنید.»

یک سال از رفتن سلطانی فر از وزارت ورزش گذشت؛ حکایت ها همچنان ادامه دارند/ وقتی وزیر وقت برای رفتن کی روش فدراسیون را تحت فشار گذاشت

از صحبت های این چهره های فوتبالی و با توجه به مقطع زمانی، مشخص است نام وزیر ورزش وقت مسعود سلطانی فر است.

درباره سلطانی فر و کارنامه او در وزارت ورزش، بحث و سخن بسیار است که با توجه به گذشت زمان، بررسی ماجراهای دوران مدیریت او خالی از لطف نیست...

به اشتراک گذاری این مطلب!

تصمیم مهم آجورلو ؛ ستاره جوان استقلال رفتنی شد ؟

رامین رضاییان پشیمان شد ؟ حرف های عجیب علیه یحیی گل محمدی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه