ستاره پرسپولیسی فاش کرد :مطمئن بودم پیشنهاد استقلال را نمی پذیرد!

صدآنلاین : هافبک سابق پرسپولیس گفت: علت حضورم در لیگ یونان الکس نوری بود. ایشان از من خواست در تیمش بازی کنم و من هم قبول کردم.

به گزارش صدآنلاین سعید حسین‌پور، هافبک سابق پرسپولیس فصل پیش برای مدتی در لیگ یونان توپ زد و به ایران بازگشت تا ادامه فوتبالش را در ایران سپری کند. جالب اینکه حسین‌پور در یونان شاگرد الکس نوری بوده که این روزها بحث حضورش در فوتبال ایران و استقلال مطرح بود که البته منتفی شد. این هافبک جوان درخصوص علت جدایی‌اش از لیگ یونان گفت: علت حضورم در لیگ یونان الکس نوری بود. ایشان از من خواست در تیمش بازی کنم و من هم قبول کردم.»
وی ادامه داد: «در یونان چند بازی اول را به این دلیل که ویزای کارم دیر صادر شد از دست دادم اما بعدش در ۷ ، ۸ مسابقه برای تیمم بازی کردم، کم‌کم‌ جا افتاده بودم که متاسفانه نوری قراردادش با باشگاه را فسخ کرد؛ بعد از جدایی نوری من هم ترجیح دادم از این تیم بروم و به همین دلیل قید مابقی طلبم را زدم و قراردادم را فسخ کردم‌.

الکساندر نوری به سادگی نمی تواند در ایران مربیگری کند/ او مشکلات و موانعی دارد؛ مطمئن بودم پیشنهاد استقلال را نمی پذیرد!

حسین‌پور درخصوص مذاکرات استقلال با الکس نوری گفت: بعد از جدایی از لیگ یونان با او در ارتباط بودم. فکر نمی کنم به‌سادگی بتواند در لیگ ما مربیگری کند. در زندگی شخصی و کاری‌اش موانعی وجود دارد که به‌سادگی نمی‌تواند در ایران مربیگری کند. به همین دلیل هم وقتی استقلال به او پیشنهاد داد و مشغول مذاکره شدند تا حدی مطمئن بودم این پیشنهاد را به‌خاطر همان مشکلات نمی‌تواند بپذیرد و همین هم شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

یحیی گل محمدی هشدار گرفت ؛ فرصت اشتباه و لغزش نداری!

افشای چهار راز بزرگ ستاره پرسپولیس

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه