پیشکسوت استقلال: پرسپولیس تا اینجا خوب یارگیری کرده است

صدآنلاین : پیشکسوت استقلال گفت: اتفاقاتی در راه حضور الکساندر نوری رخ داد که هیچکس پیش بینی اش را نکرده بود. من برای همین گفته بودم سرمربی استقلال میشود ولی نشد.

به گزارش صدآنلاین هادی شکوری بازیکن اسبق استقلال درباره این که هفته پیش در برنامه تلویزیونی گفته بود نوری سرمربی استقلال می‌شود اما این اتفاق نیفتاد و همچنین مسائل دیگر مربوط به استقلال اظهاراتی را مطرح کرد.

هفته گذشته در یک برنامه تلویزیونی گفتید الکساندر نوری قطعا سرمربی استقلال شده است، اما این اتفاق رخ نداد. موضوع از چه قرار بود؟

زمانی که من این موضوع را در تلویزیون مطرح کردم مطمئن بودم که تقریباً همه کارها انجام شده تا این مربی هدایت استقلال را در دست بگیرد، اما ظاهراً در لحظات آخر اتفاقی پیش آمد که باعث شد برنامه های باشگاه برای به خدمت گیری نوری دستخوش تغییرات شود.

مشکلات مالی یا قرارداد ارزی و ریالی بود؟

خیر! اتفاقاً اصلاً به این قبیل مسائل ربطی نداشت. نه بحث مبلغ بود و نه بحث قرارداد ریالی یا دلاری! مسائل دیگری بود که مسئولان باشگاه حتما به موقع در این باره توضیحاتی را ارائه خواهند کرد. ولی هر چه بود مانع از حضور نوری در استقلال شد.

سمیعی(سخنگوی استقلال) گفته قرار است تا اواسط این هفته سرمربی خارجی استقلال به ایران بیاید. شما اطلاعی در این باره دارید؟

خیر! اطلاعی ندارم ولی امیدوارم حتماً اتفاق بیافتد. چون ما هم مانند خیلی از هواداران نگران هستیم. وقتی طرفداران استقلال را در کوچه و خیابان می بینیم که تا چه اندازه نسبت به شرایط فعلی تیم محبوب‌شان احساس نگرانی می‌کنند صد درصد ما هم نگران می شویم. چون هرچه از معرفی سرمربی استقلال زمان بگذرد فرصت برای شروع تمرینات محدودتر می شود. قطعاً باشگاه باید در این زمینه به فکر زمان‎بندی استقلال برای ورود به فصل تمرینات پیش فصل هم باشد.

از نقل و انتقالات رقیب استقلال خبر دارید؟

بله، با توجه به اینکه کادر فنی و مدیریتی پرسپولیس جابجایی هایی که استقلال داشته را نداشتند طبیعتاً حواس شان هم به کارهای دیگری پرت نشده و تمرکزشان را روی این موضوع قرار دادند تا یارگیری کنند.

اما قبول دارید که پرسپولیس بیشتر نیاز به یارگیری داشت تا استقلال؟

شاید این طور باشد، ولی به هر حال پرسپولیس هم تا اینجا خوب کار کرده و نفراتی را گرفته که قطعاً در فصل آینده به درد این تیم میخورند. امیدوارم استقلال هم هر چه سریعتر در این زمینه اقداماتش را شروع کند تا از گردونه عقب نیافتد.

باشگاه در حال تسویه حساب با طلبکارانش است. شما از استقلال طلب ندارید؟

من سه سال پیش بخش عمده‌ای از طلبم را به باشگاه استقلال بخشیدم و مبلغ کمی را گرفتم تا موضوع مشکلات مجوز حرفه ای برای باشگاه بوجود نیاید. امیدوارم هرچه سریعتر مسئولان باشگاه قرارداد بازیکنان استقلال که با این تیم قرارداد ندارند را تمدید کنند. چون همین نفرات بودند که فصل گذشته زحمت کشیدند و تلاش کردند تا استقلال با قدرت قهرمان شود. امیدوارم باشگاه در بحث پرداخت مبالغ پیش‌فصل به بازیکنان خودش هم مشکلی نداشته باشد تا دغدغه ای از این بابت برای بازیکنان به وجود نیاید.

به اشتراک گذاری این مطلب!

خبر بد برای پرسپولیس در نقل و انتقالات

این تصورات را برای زلزله باور نکنید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه