میانبر غیرمنتظره برای پرسپولیسی شدن یک ستاره

صدآنلاین : احتمال دارد تا مهاجم پرسپولیسی باعث سرخپوش شدن بازیکن بریلی شود.

پرسپولیس اگر چه تا به امروز موفق شده تا 4 ستاره لیگ برتری و ملی پوش را جذب کند و البته احمدی مدافع چپ نفت مسجد سلیمان را هم به خدمت بگیرد اما همچنان هدف اصلی این تیم خرید یک یا دو مهاجم با کیفیت است.

طی روزهای اخیر سرخ ها مذاکرا خود را با کاسیانو و باشگاه پرتغالی دوباره از سر گرفته اند تا این بازیکن برزیلی را خدمت بگیرند. با این حال گفته می شود در خواست باشگاه پرتغالی برای صدور رضایتنامه کاسیانو افزایش پیدا کرده است.

در همین حین پیشنهاد سامسون اسپور ترکیه هم کار را برای سرخ ها سخت تر کرده است. با این حال امروز خبری منتشر شد مبنی بر علاقه این باشگاه ترکیه ای به جذب کریم انصاری فرد. انتقالی که در صورت قطعی شدن آن خیال سرخ ها را از جذب کاسیانو راحت تر خواهد کرد.

در صورتی که سامسون اسپور با کریم انصاری فرد به توافق برسد قید جذب کاسیانو را خواهد زد تا به این ترتیب مهاجم برزیلی یک گام به پرسپولیس نزدیک تر شود. کاسیانو فعلا از دو تیم پرسپولیس و سامسون اسپور پیشنهاد دارد و در صورت تعلل در پاسخگویی به سرخ ها احتمال دارد یحیی گل محمدی از خرید او منصرف شود. به این ترتیب انتقال انصاری فرد به تیم ترکیه ای احتمالا باعث خواهد شد تا کاسیانو و ویزلای پرتغال هر چه سریعتر تصمیم نهایی شان در خصوص انتقال به پرسپولیس را بگیرد.

باید منتظر ماند و دید آیا یک پرسپولیسی باعث سرخپوش شدن بازیکن برزیلی می شود یا نه.

به اشتراک گذاری این مطلب!

معرفی یک گیاه ضد آلزایمر

با این جوشانده علیه سرطان و دیابت

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه