یک استقلالی چهره اصلی نقل و انتقالات پرسپولیس

صدآنلاین : با نگاهی به اسامی بازیکنان ورودی و یا تمدیدی تیم پرسپولیس مشخص می شود این باشگاه از همه رقبا در فصل نقل و انتقالات جلوتر است.

به گزارش صدآنلاین حضور دانیال اسماعیلی فر، علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، سروش رفیعی و محمدمهدی احمدی در باشگاه پرسپولیس و گرفتن عکس و امضا از آنها مشخص می کند کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات فعالتر از دیگر رقبا مشغول برآورده کردن خواسته های کادر فنی این تیم هستند.

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد یحیی گل محمدی لیست نفرات خروجی و ورودی مورد نظرش برای تیم لیگ برتر بیست و دوم پرسپولیس را از حدود ۲۰ روز پیش از پایان فصل گذشته در اختیار مدیرعامل باشگاه گذاشته و درویش این موضوع را به فرد معتمد خودش در همین ارتباط منتقل می‌کند.

محمد محمدی، پیشکسوت پرسپولیس و معاون ورزشی باشگاه که در روزهای نخست حضورش در کادر مدیریتی باشگاه با مخالفت‌های شدید برخی پیشکسوتان مواجه شده بود حالا نقش مهم و تاثیر گذارش در نقل و انتقالات را نشان داده است.

چهره اصلی نقل و انتقالات پرسپولیس/ انتخاب درویش درست بود!

محمد محمدی به واسطه ارتباطات خوبی که با مدیران باشگاه ها و یا مدیربرنامه‌های تعدادی از بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی داشته ظرف این مدت توانسته همزمان رابط خوبی بین درویش و بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی باشد. او که در این مدت کمتر اسمش را در نقل و انتقالات پرسپولیس شنیده ایم در واقع مهره اصلی نقل و انتقالاتی پرسپولیس محسوب می شود که کارهای مربوط به جذب بازیکنان و یا تمدید نفرات بدون قرارداد این تیم را رتق و فتق می کند.

گرچه نمی توان دست باز مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بابت بستن قرارداد با مهره های مورد نظر گل محمدی را نیز از نظر دور نگه داشت. اینکه مبلغ قابل توجهی بابت فروش درصدی از سهام باشگاه در حساب بانکی پرسپولیس موجود است و از این نظر دست پرسپولیس را باز گذاشته. اما آنچه در این مدت باعث شده فعالیت پرسپولیس در فضای نقل و انتقالاتی پرسرعت تر از دیگر رقبا باشد حضور معاون ورزشی باشگاه در بطن نقل و انتقالات پرسپولیس است و شاید بتوان گفت موفقیت اصلی پرسپولیس در نقل و انتقالات زمانی رقم خورد که در تاریخ بیست و دوم اردیبهشت ماه درویش حکم معاونت ورزشی باشگاه پرسپولیس را به نام محمد محمدی صادر کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

آشنایی با داروهای گیاهی با کیفیت

ستاره پرسپولیس چرخه معیوب در فوتبال ایران را ثابت کرد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه