پرسپولیس و آل‌کثیر به پایان خط رسیدند؟ تنها امید عیسی

صدآنلاین : «عیسی آل‌کثیر» مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار به جذب نشدن مهاجم جدید از سوی باشگاه است تا همچنان شانس ماندن در جمع سرخپوشان را داشته باشد.

به گزارش صدآنلاین  در شرایطی که مدیران باشگاه پرسپولیس روزهای شلوغی را برای جذب بازیکن و تقویت تیم خود سپری می‌کنند اما این باشگاه هنوز موفق به جذب مهاجم نشده است.

در این بین هنوز وضعیت «عیسی آل‌کثیر» مهاجم پرسپولیس مشخص نیست. او در ابتدای حضور در این تیم، به دلیل نحوه شادی گل در بازی با پاختاکور ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا، ۶ ماه محروم شد و پس از آن با مصدومیت‌های گاه و بی‌گاه مواجه گردید تا سرانجام در اوایل لیگ بیست و یکم با پارگی رباط صلیبی مواجه شود.

این اما پایان کار نبود. آل‌کثیر از انجام عمل جراحی در اوایل کار سر باز زد و معتقد بود که با رباط پاره می‌تواند به پرسپولیس کمک کند و به همین خاطر نیز چندین ماه زمان را از دست داد اما کادر فنی سرخپوشان هرگز این مساله را نپذیرفت.

سرانجام آل‌کثیر پس از مدت‌ها و البته از دست دادن زمان، راضی شد پایش را به تیغ جراحان بسپارد. او اواسط اردیبهشت تحت عمل جراحی قرار گرفت و به همین خاطر دستکم به ۶ ماه زمان نیاز دارد تا در شرایط مسابقه قرار بگیرد. بدین ترتیب این بازیکن دوران بدنسازی پیش فصل، تمرینات پیش فصل و ۳ ماه اول لیگ بیست و دوم را از دست خواهد داد.

قرارداد او با پرسپولیس حالا به پایان رسیده و بازیکن آزاد محسوب می‌شود. وی در تلاش است تا بتواند مسوولان باشگاه را برای ادامه همکاری مجاب کند.

باشگاه پرسپولیس در تلاش برای جذب ۲ مهاجم است اما تاکنون موفق به این مهم نشده و در صورت عدم توفیق در جذب مهاجم جدید، با عیسی قرارداد امضا خواهد شد. همچنین این بازیکن اگر هم بخواهد در جمع سرخپوشان بماند باید تا نیم فصل لیگ بیست و دوم صبر کند و خارج از لیست باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

جایگزین ژلوفن معرفی شد

جانشین سیدجلال حسینی در پرسپولیس را بشناسید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه