سفر ستاره استقلال به اصفهان  ؛ خبری در راه است ؟

صدآنلاین : سفر مدافع ملی‌پوش استقلال به اصفهان، شائبه حضور وی در تیم سپاهان را افزایش داده و این موجب نگرانی در اردوگاه آبی‌پوشان شده است.

به گزارش صدآنلاین ، فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران، بازار شایعات را در رسانه‌ها و فضای مجازی داغ کرده است. تازه‌ترین شایعات و اخباری که این روزها در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد، حول محور «عارف غلامی» مدافع ملی‌پوش تیم استقلال تهران است.

برخی از رسانه‌ها عکسی از وی و «علی کریمی» را منتشر کردند و این عکس همزمان با سفر غلامی به اصفهان بود. هر چند که تا کنون هدف این سفر مشخص نشده است اما شایعات در خصوص انتقال این بازیکن به تیم اول شهر اصفهان به گوش می‌رسد.

غلامی در نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم از ستون‌های دفاعی استقلال در مسیر قهرمانی بود. او با استقلال قراردادی ۲ ساله دارد و با پایان لیگ بیست و یکم وی بازیکنان آزاد به شمار می‌رود و هنوز هیچ مذاکره‌ای از سوی باشگاه استقلال با وی نشده است. 

غلامی که پیش از این نیز سابقه پوشیدن پیراهن سپاهان اصفهان را داشته دوست دارد به مانند دیگر بازیکنان شاخص لیگ برتر در مرکز اخبار نقل و انتقالات قرار گیرد.

سفر این ملی‌پوش فوتبال ایران به اصفهان هر چند ممکن است در راستای حضور در تیم سپاهان نباشد اما مسوولان این تیم ممکن است با پیشنهاد مالی خاص، وی را وسوسه به حضور در جمع زردپوشان دیدار زاینده‌رود مجاب کنند. آنان به دنبال جایگزین مطمئنی برای گولسیانی هستند. گئورگی گولسیانی در آستانه پیوستن به پرسپولیس قرار دارد.

البته خبرهایی هم در خصوص حضور عارف غلامی در لیگ پرتغال نیز منتشر شده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مهاجم پرسپولیسی مشتری پیدا کرد ؛ بازیکن ملی پوش جدا می‌شود؟

وضعیت در نقل و انتقالات پرسپولیس پیچیده‌تر شد ؛ خبر بد برای یحیی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه