برنامه  فوق محرمانه فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی ایران برای حضور موفق و به یاد ماندنی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

میرشاد ماجدی در مصاحبه با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی ایران بهترین نمایش را در جام جهانی خواهد داشت.

از حرف های اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و توصیه های برخی کارشناسان همیشه در صحنه، می شود حدس زد قرار نیست در تیم ملی اتفاق خارق العاده ای رخ بدهند و ایران با همین تیم و ترکیب فعلی، مسافر جام جهانی خواهد بود.

در این که صلاح کار خویش را خسروان دانند، هیچ شکی نیست و مدیریت فدراسیون فوتبال می تواند در همین مسیر بی انتها، با قدرت مانور بدهد تا به سالم و سلامت به مقصد برسد؛ به شرط اینکه برنامه تیم ملی ایران برای اولین دیدارش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مشخص شود.

زمین و زمان می دانند شرایط فنی تیم ملی ما در دو بازی نسبتا سنگین مقابل کره جنوبی و الجزایر برملا شده است؛ در اردوی دوحه هم صدای اعتراض بازیکنان از این برنامه ریزی ها به گوش رسید.

پروژه مخفیانه فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی ایران برای حضور موفق و به یاد ماندنی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

وقتی فدراسیون فوتبال بر انتخابش اصرار دارد و حتی بابت درخشش در جام جهانی ابراز امیدواری می کند، باید این سوال را مطرح کرد که روز ۳۱ آبان ماه سال جاری برای دیدار با انگلیس در جام جهانی چه برنامه هایی داریم که مایه امیدواری و احساس خوب مدیران ما شده است؟

آیا می خواهیم با همین برنامه های تاکتیکی و فنی که به مصاف کره جنوبی و الجزایر رفتیم با انگلیس مواجه شویم؟ برای دیدار با آمریکا، چه پروژه ای را در نظر گرفتیم؟ سرمربی تیم ملی چه برنامه های فنی و تاکتیکی را برای این بازی، طراحی کرده است؟ همچنین دیدار با ولز؛ با این حریف چه خواهیم کرد؟

فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی درباره دیدار با ۳ حریفی که در جام جهانی باید به مصافشان برویم، توضیح واضحات نمی هند؛ آیا پروژه ای مخفیانه و فوق محرمانه ای در کار است که ملت از آن بی خبرند؟

منبع / خبر ورزشی

به اشتراک گذاری این مطلب!

گردشگران خارجی چند میلیارد دلار در ایران خرج کرده‌اند؟

خودکشی نافرجام جوانی در کمپ ترک اعتیاد گرگان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه