غوغای پدیده نوظهور استقلالی ها و فرهاد مجیدی

صدآنلاین : یک تارنمای ورزشی به بررسی پدیده‌های جام جهانی فوتبال پرداخت که نام مهاجم جوان استقلال در بین آنها دیده می‌شود.

به گزارش صدآنلاین با صعود کاستاریکا به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، ۳۲ تیم راه یافته به بزرگترین جشنواره فوتبال جهان مشخص شدند. تیم‌هایی که هر کدام می‌توانند یک یا چند ستاره و پدیده فوتبالی را به دنیای فوتبال معرفی کنند.

تارنمای ورزشی hitc در گزارشی به بررسی مهمترین پدیده‌های فوتبالی این دوره از بازی‌های جام جهانی پرداخت. در این گزارش نام یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران نیز دیده می‌شود.

امیرحسین حسین‌زاده مهاجم جوان استقلال بازیکنی است که سایت hitc از وی به عنوان یکی از پدیده‌های احتمالی گروه B یاد کرد و آورده است: مهاجم جوان ایران در فصل بیست و یکم لیگ توانست با ۸  گل خود را به عنوان یک بازیکن جوان در فوتبال ایران معرفی کند و به تیم ملی نیز دعوت شد.

این تارنمای خبری از جارود بورون بازیکن ۲۵ ساله وستهام به عنوان دیگر پدیده گروه B  یاد کرده است.

معز علی از قطر، یایرون کاستیو از اکوادور، پاپ گی از سنگال، نوآ لانگیکی ستاره جوان هلند، گاوی از اسپانیا، ژسوس فریرا از آمریکا، نکو ویلیامز از ولز، جولیان آلوارز از آرژانتین، راسموس کریستنسن از دانمارک، هانیبال مجبری از تونس، ناتانیل اتکینسون از استرالیا، جمال موسیالا از آلمان، کائورو میتوما از ژاپن، لوئیس اوپندا از لهستان، تاجون بوکانن از کانادا، عزالدین اوناهی از مراکش، برنا سوسا از کرواسی، گابریل مارتینلی از برزیل، الکسا ترزیچ از صربستان، جردن لوتومبا از سوییس، کریستوفر ووه از کامرون، ویتینیا از پرتغال، ادموند آدو از غنا، فاکوندو پلیستری از اروگوئه و وویونگ جئونگ از کره‌جنوبی دیگر ستارگان جوان حاضر در جام جهانی هستند که احتمال پدیده شدن آنان وجود دارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

جزئیات تصادف زنجیره‌ای ۳۰ دستگاه خودرو در اصفهان

تکلیف ۲ وزن تیم ملی کشتی فرنگی را مشخص شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه