گزینه احتمالی آجورلو فرانسه را شکست داده است

یک گزینه جدید خارجی دیگر به جمع کاندیداهای نشستن به جای فرهاد مجیدی اضافه شد.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد ولادیمیر پتکوویچ سرمربی ۵۸ ساله سابق تیم ملی فوتبال سوئیس در حال حاضر کاندیدای سرمربیگری در تیم استقلال شده است.

این مربی که در فصل گذشته سرمربی تیم بوردو فرانسه در لیگ دسته دو این کشور بود حالا کاندیدای سرمربیگری استقلال شده است. منابع خبری نزدیک به باشگاه استقلال از توافق اولیه این باشگاه با پتکوویچ خبر می دهند گرچه هنوز هیچ یک از مسئولان باشگاه استقلال این موضوع را به شکل رسمی تایید نکرده اند.

اظهارات روز گذشته مصطفی آجرلو در ارتباط با اینکه باشگاه اش نسبت به انتخاب سرمربی بی تفاوت نبوده و تلاش هایی در پس پرده در حال انجام است این موضوع را بیشتر مشخص می کند که به احتمال زیاد قرار است اتفاقی ظرف امروز یا فردا رخ بدهد.

پتکوویچ در مسابقات یورو ۲۰۲۰ همراه با تیم ملی سوئیس موفق به شکست دادن تیم ملی فرانسه شده بود. او همچنین از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ سرمربیگری لاتزیو ایتالیا را برعهده داشت.

این مربی صرب سابقه بازی در باشگاه های مطرح اروپا را نداشته و تنها در تیمهای سابق کشور یوگسلاوی فوتبال بازی می کرده است. پتکوویچ از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۱ هدایت تیم ملی فوتبال سوئیس را عهده دار بود. سپس سرمربی بوردو شد و در نهایت به دلیل کسب نتایج ضعیف از بوردو اخراج شد.

شایان ذکر است؛ پیش از این الکساندر نوری سرمربی دو ملیتی ایرانی آلمانی کاندیدای نشستن روی نیمکت تیم استقلال بود که در نهایت و بدون اعلام دلیل اصلی برهم خوردن مذاکرات این مربی از حضور در ایران و نشستن روی نیمکت تیم استقلال سرباز زد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

حاشیه جدید مقامات آرژانتین درباره هواپیمای توقیف شده نزوئلایی/ پای سپاه قدس ایران در میان است؟

یک سرکرده بارز داعش در سوریه دستگیر شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه