سیدجلال حسینی رفتنی شد؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد هنوز درباره ادامه همکاری سیدجلال حسینی و پرسپولیس تصمیمی اتخاذ نشده است.

بعد از پایان لیگ بیست‌ و یکم صحبت‌های زیادی درباره آینده همکاری سیدجلال حسینی و پرسپولیس مطرح و گفته شد که او احتمالا به ملوان خواهد پیوست تا در این باشگاه که روزی فوتبالش را در آن آغاز کرده از فوتبال خداحافظی کند.

در این میان کاپیتان پرسپولیس در مصاحبه‌ای رسما اعلام کرد قصد خداحافظی ندارد و می‌خواهد فعلا در مستطیل سبز به میدان برود.

حالا آینده سید جلال حسینی که قراردادش با پرسپولیس به اتمام رسیده در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. او علاقه خود را برای ادامه حضور در پرسپولیس اعلام کرده اما به نظر می‌رسد یحیی گل‌محمدی فعلا تمایلی برای تمدید قرارداد کاپیتان فصل گذشته پرسپولیس نشان نداده است.

حالا باید منتظر ماند و دید که تصمیم یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی تیم چه خواهد بود. اگر تصمیم به ماندن بود که احتمالا حسینی هم از این تصمیم استقال می‌کند و اگر گل‌محمدی تصمیم بگیرد که سید جلال حسینی فصل بعد بازیکن پرسپولیس نباشد، با وجود محبوبیت و تاثیرگذاری که حسینی‌ در سال‌های اخیر داشته، انتظار می‌رود که هواداران از تصمیم سرمربی تیمشان حمایت کنند تا با ایجاد حاشیه و جنجال، به روند حرکت تیم آسیب وارد نشود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

آخرین جزئیات جشن تولد مرگبار در کافه چتر شهریار/ علت حادثه بازی کودکانه بود، نه بادکنک هلیومی

دستگیری عامل پنچر کردن چرخ های آمبولانس

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه