شاید این استقلالی دوست دارد به پرسپولیس بیاید!

صدآنلاین : دروازه‌بان تیم ملی درباره بازگشت به پرسپولیس گفت: خودم با باشگاه بلژیکی فسخ کردم و با بخشیدن حق و حقوقم رضایتشان را گرفتم. پرسپولیس مبلغی برای این موضوع پرداخت نکرد.

علیرضا بیرانوند درمورد فسخ قرارداد با آنتورپ و پیوستن به پرسپولیس، همچنین شرایط تیم ملی ایران به نکته های زیر اشاره کرد که در ادامه می خوانید:

*من باید بازی کنم و در شرایط بازی باشم، به همین دلیل خانه خودم و تیم بزرگ پرسپولیس را انتخاب کردم تا به همدیگر و در نهایت به تیم ملی کمک کنیم.

*خودم با باشگاه بلژیکی فسخ کردم و با بخشیدن حق و حقوقم رضایتشان را گرفتم. پرسپولیس مبلغی برای این موضوع پرداخت نکرد و من یک قرارداد هم با پرسپولیس نوشتم که اگر به تیم دیگری جذب بشوم، درصدی از قرارداد به این تیم می‌رسد.

*استقلالی ها در این فصل زحمات بسیاری کشیدند و رکورد خوبی به دست آوردند. دوست دارم رکورد شکست‌ناپذیری استقلال را در پرسپولیس تکرار کنیم.

*با یحیی صحبت کردم؛ درحال حاضر تیم خوبی دارد و با جذب ۲ یا سه بازیکن دیگر می‌توانیم نتیجه‌های مناسبی بگیریم. هدف اصلی قهرمانی آسیا است و با بازیکنان قرارداد ۲ ساله بسته شد اما قرارداد من ۳ ساله است.

*شاید امید نورافکن دوست داشته باشد به پرسپولیس بیاید ولی چون قراداد دارد، کار سختی است و فکر نمی‌کنم شدنی باشد.

*هرکسی در مورد گروه جام‌جهانی صحبت می‌کند از مقاومت برابر ولز و آمریکا می‌گوید اما هدف اول ما برد انگلیس است و به هیچ وجه نباید مقابل این تیم تسلیم شویم.

*همه اعضای تیم نگران و ناراضی هستند. پشتیبانی‌ها به شدت ضعیف است و حتی پاداش و حقوق بازیکنان و کادر تیم را پرداخت نمی‌کنند و این مسئله حتی در حین کار هم فکرشان را مشغول کرده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

کلکسیون مشکلات استقلال تکمیل شد

اقدام جنجالی سرمربی استقلالی علیه پرسپولیس ؛ گزینه یحیی پرید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه