ستاره استقلال ساز جدایی کوک کرد

صدآنلاین : شایعات پیرامون جدایی ستاره‌های استقلال تهران تمامی ندارد و اکنون خبر می‌رسد که دروازه‌بان شماره یک این تیم نیز در راه پرتغال است.

به گزارش صدآنلاین مدیریت استقلال تهران در فصل نقل و انتقالات یکی از بحرانی‌ترین شرایط چند سال اخیر خود را تجربه می‌کند شرایطی که بی‌گمان موجب خواهد شد تا قافیه رقابت در لیگ بیست و دوم به رقیبان واگذار شود و استقلال نتواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند، عنوانی که با نتایج تاریخ‌ساز و رکوردشکنی‌های بی‌نظیر در فوتبال ایران به دست آمد.

خداحافظی زودهنگام مجیدی و رفتن وی به فوتبال امارات تیم قهرمان لیگ بیست و یکم را وارد چالشی کرد که تا کنون کسی نتوانسته راهکاری را برای آن بیابد. یکی از مهمترین مشکلات استقلال در چند هفته گذشته نبود مربی و لیست خرید بازیکنان است.

در کنار ناتوانی استقلال در جذب ستاره‌های جدید، عدم تمدید قرارداد بازیکنان تاثیرگذار از دیگر مشکلات این تیم است، ستاره‌هایی که زمزمه‌هایی از جدایی آنان به گوش می‌رسد. یکی از این ستاره‌ها سیدحسین حسینی دروازه‌بان ملی‌پوش این تیم است که اخبار حکایت از مذاکره وی با تیم‌های حاضر در لیگ فوتبال پرتغال دارد.

جدایی حسینی می‌تواند بدترین خبر ممکن برای هواداران استقلال باشد زیرا این دروازه‌بان در لیگ بیست و یکم موفق به ثبت ۱۸ کلین شیت به نام خود شد تا رکوردی بی‌نظیر بر جای بگذارد. استقلال تهران در این فصل از لیگ برتر تنها ۱۰ گل دریافت کرد و موفق به ثبت ۲۱ کلین شیت شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

روشی کم هزینه‌ای برای درمان درد‌های مزمن خانم‌ها

توصیه‌های طلایی برای فصل گرما

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه