نسل طلایی فوتبال سیاه‌ترین عاقبت را دارد

تهران- ایرنا- دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: به نظرم دراگان اسکوچیچ چیزی برای ارائه ندارد و با تاکتیک‌های او نمی‌توانیم به نتیجه دلخواه در جام جهانی برسیم.

هادی طباطبایی درباره وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از جام جهانی قطر، اظهار داشت: مشکل ما در بازی مقابل الجزایر فقط دروازه‌بان یا مدافع نبود. خیلی وقت پیش من را به خاطر انتقادهایم درمورد عدم پیشرفت فوتبال کشور کوبیدند. ما برابر تیم‌های سطح دوم آسیا نتیجه گرفتیم و نتوانستیم تیم‌های قوی‌تر را شکست بدهیم. یعنی ما پیشرفتی نداشتیم و تنها به توانایی فردی بازیکنان تکیه کردیم. مسئولان و مدیران به دنبال نتیجه هستند و انتظار همه را به سمت نتیجه‌گرایی بردند. چرا تیمی که برنامه‌ای برای حرکت ندارد، باید صعود کند؟

طباطبایی: اسکوچیچ چیزی برای ارائه ندارد/ نسل طلایی فوتبال سیاه‌ترین عاقبت را دارد

دروازه‌بان اسبق تیم‌ ملی با اشاره به تغییر پست امید نورافکن در خط دفاع عنوان کرد: تیم ما نه تنها در انتخاب بازیکنان برای پست‌های مختلف، بلکه در تاکتیک هم ضعف دارد و این مسائل به برنامه و ذهن سرمربی تیم برمی‌گردد. زمانی که نتوانستیم مربی خوب خارجی پیدا کنیم، چرا از گزینه‌های بسیار خوب ایرانی استفاده نکردیم؟ خیلی تیم‌ها حین مسابقات هم سرمربی را تغییر دادند و توانستند نتیجه هم بگیرند. به نظرم دراگان اسکوچیچ همین که می‌بینید است و دیگر چیزی برای ارائه ندارد و با تاکتیک‌ و ترکیب‌های او نمی‌توانیم به جایی برسیم.

طباطبایی: اسکوچیچ چیزی برای ارائه ندارد/ نسل طلایی فوتبال سیاه‌ترین عاقبت را دارد

وی در پایان بیان کرد: ما نسل طلایی فوتبال کشور را در اختیار داریم اما با ضعیف‌ترین برنامه‌ریزی، سیاه‌ترین نتیجه فوتبال ملی را بدست خواهیم آورد. واقعیت فوتبال می‌گوید که وقتی ما هیچ هماهنگی درستی انجام ندادیم، نمی‌توانیم انتظاری هم داشته باشیم. نه اردوی مناسب و نه برنامه خاصی برای تیم برگزار کردیم که انتظار صعود از گروه را داریم. هیچ تیمی نمی‌تواند بدون بازی‌های تدارکاتی مشکلات تیم را پیدا و اصلاح کند. اگر نتوانیم بازی‌های دوستانه خوبی را هماهنگ کنیم قطعا وضعیت خوبی در جام جهانی نخواهیم داشت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

زورگیری در خیابان های تهران با شمشیر و گرز

نبض خیابان ها به شماره افتاده است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه