دست رد ستاره جذاب به درخواست سرخ ها

صدآنلاین : هافبک هلندی تیم فوتبال بارسلونا با تاکید بر اینکه در بزرگترین باشگاه جهان حضور دارد، دست رد به پیشنهاد شیاطین‌سرخ زد.

به گزارش صدآنلاین :   ‌«فرنکی دی‌یونگ» پس از پایان بازی تیم هلند مقابل ولز در لیگ ملت‌ها که با برتری ۳ بر ۲ لاله‌های نارنجی خاتمه یافت در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد آینده‌اش، توضیحی داد که به نظر نمی‌رسد آینده‌ او دور از نیوکمپ رقم بخورد.

دی یونگ در پاسخ به سوالی در مورد انتقال احتمالی به منچستریونایتد، به این موضوع اکتفا کرد که علاقمندی باشگاه‌ها به یک بازیکن همیشه خوشایند و باعث غرور است اما من در بارسا احساس خوبی دارم، بنابراین هیچ خبری نیست.

اگرچه شیاطین سرخ علاقه زیادی به بازی او در سال آینده در اولدترافورد دارند، اما به بارسا نیز هشدار داده‌اند که هزینه اضافی برای او پرداخت نخواهند کرد.

بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی و آلمانی مدعی شده‌اند که روبرت لواندوفسکی با مدیران باشگاه بارسا به توافق رسیده و منتظر قبول پیشنهاد این باشگاه از سوی بایرن است تا فصل آینده در نیوکمپ به میدان برود.

در این میان بسیاری از خبرنگاران باور دارند که لازمه جذب لواندوفسکی و حضور این بازیکن در بارسلونا این است که مدیران این تیم در فروش دی‌یونگ موفق باشند تا بودجه لازم برای خرید لوا تامین شود.

دانستن نظر دی‌یونگ درباره حضور لواندوفسکی در نیوکمپ هم خالی از لطف نیست آنجا که اظهار داشت: او بازیکنی فوق‌العاده است. بدون شک لوا یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال به حساب می‌آید. دوست دارم که بازیکنی مانند او را در ترکیب تیم خود داشته باشیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

توصیه‌های طلایی برای فصل گرما

روشی خاص برای درمان چین و چروک صورت

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه