بررسی گزینه دورگه آجورلو برای سرمربیگری استقلال

صدآنلاین : گزینه سرمربیگری تیم استقلال دارای عالی ترین مدرک مربیگری اروپاست.

الکساندر نوری سرمربی ۴۲ ساله ای که در ۲۴ ساعت گذشته نامش بیش از هر فرد دیگری به عنوان کاندیدای اصلی نشستن روی نیمکت تیم استقلال معرفی شده دارای بالاترین مدرک مربیگری اروپاست.

الکساندر نوری در کلاسهای مربیگری حرفه‌ای یوفا در سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ شرکت کرده و توانسته با نمرات خوب این مدرک را دریافت کند.

در ۲۴ ساعت اخیر بسیاری از افراد نزدیک به باشگاه استقلال خبر از قطعی شدن حضور الکساندر نوری روی نیمکت تیم استقلال در فصل آینده داده‌اند اما هنوز باشگاه استقلال در این باره موضع رسمی خودش را اعلام نکرده است.

با این همه خیلی از طرفداران استقلال ظرف این مدت نسبت به توانایی های مربیگری الکساندر نوری و مدارک مربیگری او صحبت هایی را مطرح کرده و معتقد بودند نوری، مربی خارجی مورد نظری نیست که هواداران استقلال انتظار حضورش روی نیمکت تیم محبوبشان را داشته‌اند. اما تصاویر و مدارک موجود از سطح مربیگری نوری مشخص می‌کند او ۶ سال پیش موفق به اخذ بالاترین مدرک مربیگری اروپا شده است.

در تصویری از روز اعطای جایزه مربی و اختتامیه دوره مربیگری حرفه‌ای یوفا در سال ۲۰۱۶ الکساندر نوری در کنار "هانسی فلیک" سرمربی کنونی تیم ملی آلمان به چشم می‌خورد که مدرک مربیگری اش را نیز در دست گرفته و به دوربین ها نشان می دهد.

عکس| مدرک مربیگری گزینه دورگه سرمربیگری استقلال

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

مرگ کودک ۷ ساله جلوی چشمان پدر و مادرش در کازرون

بررسی کارنامه الکساندر نوری ؛ مشکل گزینه اصلی استقلال

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه