چرا نام کارلوس کی‌روش برای بازگشت به تیم ملی ایران مطرح شد؟

صدآنلاین : ملی پوشان شرایط خوبی را پشت سر نگذاشتند و روند تدارکاتی این تیم انتقاداتی را به فدراسیون فوتبال و همچنین کادر فنی وارد کرد. منتقدان نیز بحث تغییر کادر فنی را مطرح کرده‌اند.

به گزارش صدآنلاین به محض رخ دادن هر اتفاقی در تیم ملی، نام سرمربی و نیروی نجات دهنده‌ای که در وضعیت بد به میان می‌آید، کسی نیست به جز کارلوس کی‌روش... از دیروز هم فضای مجازی ایران در تسخیر همین شایعه بود؛ شایعه ای که البته نباید دهان به دهان گشتن آن برای بعضی‌ها عجیب باشد.

کی‌روش نزدیک ترین گزینه به نیمکت تیم ملی ایران، نه فقط در وضعیت فعلی که به دلیل آشنایی او با کشورمان و همچنین تیم ملی در هر شرایطی است. ضمن اینکه برکناری سرمربی تیم ملی در فوتبال ایران مسبوق به سابقه است و هرگز تباید تصور کرد، مربیانی که روی نیمکت تیم ملی می‌نشینند حتما به جام جهانی خواهند رفت.

شایعه و حرف و حدیث در فضای مجازی/ چرا نام کارلوس کی روش برای بازگشت به تیم ملی ایران مطرح شد؟

البته رخ دادن این اتفاق در مورد دراگان اسکوچیچ ضعیف است و باید ببینیم در این زمینه، وزارت ورزش چه تصمیمی می‌گیرد اما در گذشته و سال‌های دور، تومیسلاو ایویچ که از مربیان بزرگ و مشهور فوتبال جهان و اتفاقا مانند اسکوچیچ؛ کروات هم بود به فاصله اندکی تا رقابت‌های جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه، از سمت خود برکنار شد و جای خود را به جلال طالبی داد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

نامزد ستاره جدید قرمزها کیست؟

این گیاه اسباب ۶ گانه تندرستی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه