وعده‌هایی که فرهاد مجیدی داد عملی شد

صدآنلاین : فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال توانست این تیم را پس از یک دهه به مقام قهرمانی لیگ برتر برساند.

به گزارش صدآنلاین اولین صحبت جدی فرهاد با خبرنگاران به‌عنوان سرمربی استقلال به هفته آخر لیگ هجدهم برمی‌گردد. جایی که مجیدی بعد از شکست دادن سپیدرود صحبت‌هایی را مطرح کرد که اگرچه در همان زمان مجال تحقق‌بخشیدن به آن را پیدا نکرد اما سه سال بعد نشان داد گزافه‌گویی نکرده است: «حرفی که می‌زنم نمی‌خواهم با اعتبار خودم بازی کنم. آجر به آجر این باشگاه را می‌شناسم چون فرزند این باشگاه هستم. موضوع تلخ این است که شخصیتی که استقلال در دهه‌های گذشته داشته از بین رفته است. خیلی قاطع و محکم به هواداران می‌گویم که این شخصیت را به هواداران و باشگاه برمی‌گردانم.»

این اتفاق بعد از ۳ سال فرازونشیب سرانجام در پایان فصل جاری محقق شد و با شکسته شدن انواع و اقسام رکوردها، این شخصیت سرانجام به استقلال فصل بیست‌ویکم برگشت. در ادامه حضور فرهاد به‌جای استراماچونی آنقدر کوتاه و پرحاشیه بود که یک نایب‌قهرمانی در جام حذفی بعد از شکست رقیب سنتی و کسب عنوان نایب‌قهرمانی لیگ برتر هم دستاورد خاصی به حساب نمی‌آمد. اما مجیدی فصل گذشته در مقطع جانشینی فکری با وجود اینکه از سوی مدیریت مانند دوره قبل تحت‌فشار بود، در یکی از تاریخی‌ترین نشست‌های خبری خود به‌واسطه پایگاه هواداری قدرتمندش در یک اظهارنظر شگفت‌انگیز خطاب به افرادی که به زعم وی مشغول کارشکنی در تیمش بودند، گفت: «من به اینها نمی‌بازم!»

البته اگرچه مخاطب مجیدی به‌طور مشخص معاون وقت وزارت ورزش بود، اما در فضای هواداری صحبت‌های او خطاب به پرسپولیسی‌ها تعبیر شده و اتفاقا از آن به بعد تا امروز استقلال در هیچ دربی دیگری به پرسپولیس هم نباخت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

با مصرف این چای از سرطان پیشگیری کنید!

توصیه های مهم درباره حمام کردن

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه