مورد عجیب و ناامید کننده در پرسپولیس

صدآنلاین : سرخ پوشان تا اینجای فصل ۲۰ گل خوردند و نسبت به استقلال صدرنشین و سپاهان رده سومی آمار بدتری در این زمینه دارند.

به گزارش صدآنلاین بعد از رسیدن اختلاف امتیاز پرسپولیس و استقلال در صدر جدول به عدد ۶، تقریبا مشخص بود که دیگر پرسپولیس شانس زیادی برای کسب قهرمانی در این فصل ندارد. با این حال در هفته بیست و هفتم و بعد از برد استقلال مقابل فولاد، پرسپولیس هم مقابل سپاهان شکست خورد و یحیی گل محمدی و تیمش حکم قهرمانی رقیب سنتی را امضا کردند.

پرسپولیس در این فصل مشکلات و البته ایرادات زیادی داشت ولی موردی که بسیار به چشم آمد، ضعف شدید این تیم در خط دفاع و همچنین دروازه بان بود. عملکرد ضعیف مدافعان و گلرهای پرسپولیس در این فصل باعث شد تا پرسپولیس برخلاف سال های گذشته که همواره کمترین گل خورده را داشت و یکی از عوامل اصلی قهرمانی های متوالی این تیم بود، به پاشنه آشیل این تیم تبدیل شود.

سرخ پوشان تا اینجای فصل ۲۰ گل خوردند و نسبت به استقلال صدرنشین و سپاهان رده سومی آمار بدتری در این زمینه دارند. اما مورد عجیب پرسپولیس در این فصل این است که این تیم از همه تیم های لیگ برتری به جز فجر سپاسی (بازی برگشت مقابل این تیم در هفته پایانی برگزار خواهد شد) گل دریافت کرده است و اگر یحیی و تیمش در هفته سی ام و در بازی برگشت مقابل این تیم هم گل دریافت کند، از همه ۱۵ تیم لیگ برتری گل خورده است که موردی عجیب و ناامید کننده برای قهرمان ۵ فصل گذشته لیگ برتر محسوب می شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

بازداشت خواهران دوقلو و یک برادر هنگام سرقت در تجریش

جزئیات تازه از قتل دختر ۳ ساله در مشهد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه