خوزستان، محل درخشش حسین‌زاده؛ «امیرحسین» منجی بیرون از خانه «فرهاد»

«امیرحسین حسین‌زاده» یک بار دیگر در خوزستان و در جدال با تیم‌های خوزستانی خوش درخشید.

 تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه ۲ بر یک از سد میزبان خود فولاد خوزستان گذشت و با ۶۳ امتیاز قهرمانی خود را در لیگ بیست و یکم قطعی کرد.

«امیرحسین حسین‌زاده» در دقیقه ۵۳ به زیبایی، ارسال صالح حردانی را به تور دروازه شهاب گردان چسباند تا ششمین گل این فصلش را به ثمر رسانده باشد.

حسین‌زاده تا به اینجای لیگ بیست و یکم موفق شده گل‌های حساسی را به ثمر برساند. او در دور رفت با گلی که در ورزشگاه تختی آبادان به ثمر رساند، تیمش را از شکست مقابل صنعت نفت نجات داد. او سپس در مسجدسلیمان زننده ۲ گل از سه گل استقلال به نفتِ این شهر بود.

حسین‌زاده در ادامه تک گل سه امتیازی تیمش را در تبریز به تراکتور زد و مقابل صنعت نفت نیز در تهران همین کار را تکرار کرد. حالا نوبت به فولاد بود تا از گَزندِ این بازیکن ریزنقش و ملی‌پوش در امان نباشد.

حسین‌زاده پنج گل از ۶ گلش را به تیم‌های خوزستانی و در بازی‌های خارج از خانه به ثمر رسانده است. گل‌هایی که اگر به ثمر نمی رسیدند حالا استقلال در لیگ برتر هم با شکست روبرو شده بود و هم ممکن بود ۶ امتیاز کمتر در لیگ داشته باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

پورشیب: پیراهن تیم ملی را به‌راحتی از دست نمی‌دهم/ هیچگاه خسته و نااُمید نمی‌شوم

براتی: کشتی آلیش زنان را کم اهمیت جلوه می‌دهند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه