تمجید خاص سایت پرتغالی از مهدی طارمی

صدآنلاین : یک سایت ورزشی پرتغال نوشت که درخشش مهاجم ایرانی پورتو، به شاگردان اسکوچیچ در آستانه جام جهانی قطر دلگرمی می‌دهد.

به گزارش صدآنلاین تیم پورتو امشب (شنبه) در چارچوب هفته پایانی لیگ برتر پرتغال، در دیداری تشریفاتی مقابل تیم استوریل صف‌آرایی می‌کند.

سایت «آبولا» پرتغال مطلبی با تیتر «آرزوهای طارمی برای پایان بزرگ»، در مورد فصل درخشان ستاره ایرانی پورتو نوشت: مهدی طارمی در فصلی که بازتاب موفقیت حضورش در اروپا بود و قدرت خود را نشان داد، برای اولین بار طعم قهرمانی در پرتغال را چشید. ایران نیز از موفقیت ستاره‌اش خوشحال است و این موضوع، عمدتاً به‌خاطر دلگرمی داده شده توسط طارمی در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ است.

طارمی در دو دیدار دیگر تا پایان فصل پرتغال به میدان می‌رود و چشم به افزایش تعداد گل‌ها و جام‌های خود دارد. این بازیکن با فداکاری خود، بارها به سایر بازیکنان پورتو پاس گل داده و در خط حمله این تیم به بازیکنی اساسی تبدیل شده است. طارمی که دو ماه دیگر ۳۰ ساله می‌شود، ۴۸ گل در پورتو زده و یک گل دیگر برای او کافی است تا در پرتغال به آستانه ۷۰ گل زده برسد.

پورتو هفته گذشته قهرمانی خود را در لیگ برتر پرتغال قطعی کرد و روز اول خرداد، در فینال جام حذفی این کشور به مصاف توندلا می‌رود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

گاهش وزن و پیشگیری از سرطان با این چای

پنج کوهنورد قله «خُلِنو» پیدا شدند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه