طعنه پیشکسوت استقلال به سرخ ها : پرسپولیس خودش به ما کمک کرد تا قهرمان شویم!

صدآنلاین : پیشکسوت استقلال می گوید در صورت پیروزی برابر فولاد میتوان این تیم را قهرمان لیگ برتر دانست.

به گزارش صدآنلاین بهتاش فریبا  درباره پیروزی خفیف استقلال مقابل شهر خودرو اظهار داشت: پیش‌بینی می‌کردم بازی سختی باشد زیرا شهر خودرو با امتیازهایی که در این هفته‌ها کسب کرده، امیدوار به ماندن است. حیف است چنین تیمی با این قد قواره و نوع بازی کردن به لیگ یک سقوط کند. از وقتی سیدعباسی آمده نوع فوتبال آنها تغییر کرده و ثمره آن این شد تا دقایق آخر استقلال نتوانست به آنها گل بزند. حتی در چند موقعیت روی دروازه استقلال خطرناک ظاهر شدند.

وی افزود: به نظرم بازیکنان شهرخودرو، در هر صورت اسیر پلن بی کادرفنی استقلال شدند که آن هم ارسال از جناحین و پا فشاری برای نگه داشتن ژستد در داخل زمین بود. خیلی خوشحالم این تاکتیک کادرفنی استقلال نتیجه مثبتی در برداشت و روی خلاقیت رودی ژستد و تیزهوشی بالای حسین‌زاده و شم گلزنی رمضانی به گل برتری دست یافت. این سه امتیاز معادل با ۱۰ امتیاز است. اکنون فکر می‌کنم با این ۳ امتیاز، گام بلندی برای قهرمانی داشتیم و امیدوارم با ثبت یک رکورد تاریخی آن هم بدون شکست جام را روی دستان وریا ببینیم.

استقلال باید هوشیار باشد تا اسیر ضد حملات فولاد نشود

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره بازی سخت این تیم مقابل فولادخوزستان تصریح کرد: اصولاً بازی کردن با تیم‌های جواد نکونام دشوار است زیرا تیم‌های او بسیار خوب و دونده هستند. زیرا خیلی خوب وسط زمین را پرس می‌کنند و از این منظر می‌توانم بگویم یک جنگ تمام عیار در میانه میدان برای ۲ تیم شکل بگیرد. همچنین آنها از ضد حملات به خوبی استفاده می‌کنند و بازیکنان استقلال باید هوشیار باشند تا اسیر ضد حملات آنها نشوند. بازیکنان استقلال از نظر روحی و روانی خوب هستند. خیلی امیدوار هستیم تا با کسب ۳ امتیاز یک گام دیگر به هدف خود نزدیک شوند. بعد از آن می‌توان گفت ۹۹ درصد راه قهرمانی استقلال هموار شده است. استفاده آنها از ضربات ایستگاهی است و باید حواس‌مان را جمع کنیم که ضربه ایستگاهی ندهیم.

فریبا با اشاره به حمایت همه جانبه هواداران از استقلال در کسب این برتری، گفت: خیلی خوشحالم از اینکه ۴۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند و یاد زمانی که خودم بازی می‌کردم افتادم که آنها ما را تشویق می‌کردند و تاثیر به سزایی در بالا بردن روحیه ما داشتند. با آن هوادارانی که ما بازی می‌کردیم پیش از ورود به زمین یک بر صفر از حریف جلو بودیم و تنها باید داخل زمین برای زدن گل‌های بیشتر تلاش می‌کردیم. فشار مضاعف هواداران استقلال به شهرخودرو منجر شد تا در ۲۰ دقیقه پایانی آنها مدام روی دروازه شهرخودرو حمله ایجاد کنند. تیمی که بخواهد برنده بازی شود باید حملاتش مستمر باشد و اگر مستمر حمله کند در نهایت حملات به گل منتهی می‌شود.

همدلی بازیکنان و کادرفنی عامل اصلی موفقیت استقلال بوده

وی در خصوص اینکه چه عواملی در موفقیت استقلال در فصل جاری تاثیرگذار بودند، اظهار داشت: به نظرم مدیریت خوب و پشتیبانی مدیران باشگاه از کادرفنی و یک دستگی و همدل بودن بین بازیکنان و کادرفنی و دوست داشتن بازیکنان نسبت به کادرفنی دست به دست هم داد تا استقلال انگیزه خوبی داشته باشد که خیلی خوب راه موفقیت را سپری کند و در جایی که لیاقت دارد حضور داشته باشد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در واکنش به اینکه پرسپولیس به دنبال کسر ۲ امتیاز از بود، خاطرنشان کرد: آنهایی که دنبال کسر ۲ امتیاز از ما بودند اکنون خودشان به ما ۲ امتیاز دادند و راه را برای رسیدن به قهرمانی برای ما هموار کرده‌اند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مشتری جدید برای خرید عجیب یحیی و پرسپولیس

ستاره جذاب پرسپولیس در چنگ دو تیم پولدار ؛ خداحافظی آقای ستاره ؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه