استقلالی ها سد بزرگ جلوی راه قهرمانی استقلال

صدآنلاین : دیدار حساس امروز فولاد و استقلال در اهواز تقابل های جالبی دارد.

به گزارش صدآنلاین استقلال تهران از ساعت ۱۹:۴۵ امروز در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز میهمان فولاد خوزستان است و دیدار حساس و تعیین کننده قهرمانی امروز میان دو تیم برگزار خواهد شد.

علاوه بر حساسیت و اهمیتی که این مسابقه برای دو تیم و فوتبالدوستان دارد، تقابل های جذابی هم در بازی امروز هستند که برخی از آنها میان نفراتی است که سابقه حضور در تیم مقابل را دارند که باعث می‌شود انگیزه مضاعفی هم در دیدار امروز داشته باشند.

در استقلال زبیر نیک نفس و صالح حردانی هستند که فصل گذشته عضو فولاد بودند و خرید مجیدی برای امسال محسوب می‌شوند. در سوی مقابل استقلالی‌هایی هم در ترکیب فولاد دیده می‌شوند. در خط دفاع عارف آقاسی را داریم که بازیکن فولاد بود و مدتی به استقلال آمد و دوباره به اهواز برگشت تا شاگرد نکونام شود. آرش رضاوند هم دیگر بازیکن حاضر در ترکیب فولاد است که مقابل تیم سابقش بازی می‌کند. در این تیم البته پاتوسی هم سابقه حضور و درخشش در استقلال را دارد.

جواد نکونام هم سرمربی فولاد خوزستان است که آخرین قهرمانی استقلال با گل او در لیگ دوازدهم اتفاقا مقابل همین فولاد خوزستان کسب شد. باید منتظر ماند و دید جمع استقلالی های حاضر در فولاد می‌توانند اولین شکست تیم فرهاد مجیدی را رقم بزنند یا نه.

به اشتراک گذاری این مطلب!

این ادویه سلامتی را به شما تضمین می کند

بازی فولاد - استقلال زیر نظر ماموران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه