این ستاره پرسپولیس جدا می شود ؟ نظر یحیی تغییر کرد

صدآنلاین : هافبک سرخ ها احتمالا به پیشنهاد خارجی خود باید پاسخ مثبت بدهد.

به گزارش صدآنلاین نیم‌فصل اول همه اجماع داشتند که رضا اسدی نتوانسته توقعات را برآورده کند. در نیم‌فصل دوم اما این بازیکن فرازهای درخشانی هم داشت؛ مثل گل‌هایی که به نفت مسجدسلیمان زد و یکی از پیروزی‌های پرسپولیس را تثبیت کرد.

در شرایطی که اخباری مبنی بر پایان همکاری اسدی با پرسپولیس و پیوستن او به بوریرام تایلند در پایان فصل به گوش می‌رسید، این بازیکن به‌تدریج توانست جایگاه خودش در ترکیب اصلی را پس بگیرد و کمال کامیابی‌نیا را نیمکت‌نشین کند.

همزمان خود اسدی هم از قطعی نبودن جدایی‌اش حرف زد تا زمزمه‌هایی در مورد احتمال ماندگاری او در جمع سرخ‌ها به گوش برسد. حتی می‌گفتند یحیی گل‌محمدی طوری از عملکرد آقای شماره۸ راضی است که مخفیانه مذاکرات تمدید قرارداد را با او از سر گرفته است.

با این حال یک نمایش کابوس‌وار در اصفهان کافی بود تا بار دیگر اسدی به سیبل هواداران خشمگین در فضای مجازی تبدیل شود. او در نیمه اول بازی با ذوب‌آهن یکی از بدترین بازیکنان پرسپولیس بود، کلی توپ لو داد، خطا کرد و البته با یک ضربه سر چرخشی و زیبا توپ را به تیر دروازه خودشان کوبید! در نتیجه این بازیکن بین دو نیمه تعویض شد و روند حرکتی سرخ‌ها هم بهبود یافت.

با آنچه در اصفهان دیدیم و جوی که امروز بر باشگاه حاکم است، بعید به‌نظر می‌رسد اسدی را فصل آینده سرخپوش ببینیم. او حالا از هر زمان دیگری به خاور دور نزدیک‌تر است؛ به تایلند، مسیری که پیش از اسدی، رضا حقیقی آن را پیمود!

به اشتراک گذاری این مطلب!

اولین انتخاب معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس لو رفت ؛ بازگشت کاپیتان به جمع سرخ ها

از این ماده برای درمان زخم دیابتی استفاده کنید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه