خبر خوش برای پرسپولیسی ها : هواداران نگران نباشند...

صدآنلاین :معاون باشگاه پرسپولیس گفت: در تلاش هستیم تا با تمدید قرارداد بازیکنان خود خیال هواداران را راحت کنیم و در همین خصوص کارهایی هم انجام شده است، در روزهای آینده خبرهای خوشی از سوی باشگاه منتشر می‌شود.

به گزارش صدآنلاین، محمد محمدی افزود: بحث ادامه همکاری و توافق با بازیکنان مد نظر کادر فنی در دستور کار است و بر همین اساس توافق نهایی با بازیکنانی از جمله میلاد سرلک و مهدی ترابی انجام شده است. البته این بازیکنان هم حسن نیت خود را نشان دادند که این قابل احترام است. 

وی ادامه داد: در یکی دو روز آینده خبرهای خوشی خواهید شنید. باشگاه متعلق به این بازیکنان است و امیدواریم بتوانیم ستاره‌های خود را حفظ کنیم. بازیکنان ما در جام جهانی هم می‌توانند درخششی قابل توجه داشته باشند و باید از این ظرفیت استفاده کرد. 

معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص سهمیه اعلام شده برای دیدار پرسپولیس برابر سپاهان تصریح کرد: طبق صورت جلسه‌ای در اختیار افشین پیروانی است با توجه به اینکه در بازی رفت، امکان نصب بنرهای‌ باشگاه نبود توافق شده بود در دیدار برگشت حداکثر ظرفیت در اختیار ما باشد. امضای سرپرست تیم سپاهان هم در این صورت جلسه وجود دارد و نمی‌دانم چرا این مسایل مطرح شده است. 

محمدی در خصوص فیلمی که از وی منتشر شده تاکید کرد: در آن فیلم سخنان من بریده شده و کامل نیست. متاسفانه صحبت‌های بریده شده من به گونه‌ای است که برای مخاطب سوء تفاهم ایجاد می‌کند و اگر فیلم کامل را ببینید متوجه ماهیت موضوع می‌شوید. 

گفتنی است در فیلم مورد نظر سخنان محمدی به گونه تدوین شده که حضور در باشگاه استقلال مد نظر و مورد اهمیت قلمداد شده است. 

به اشتراک گذاری این مطلب!

پژمان جمشیدی ازدواج کرد

روزهای سخت گل‌محمدی و پرسپولیسی ها

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه